WhatsApp Aero Nedir ? Avantajları Nelerdir ? Whatsapp Aero Son Sürüm İndir

Whatsapp Aero uygulaması nedir ? Ne işe yarar ? Avantajları nelerdir ? Dezavantajları nelerdir ? Bu yazımızda tüm bu sorulara cevap vericez ve whatsapp aero son sürüm indirme linkini sizinle paylaşıcaz. Hazırsanız başlıyoruz.

whatsapp aero son sürüm apk indir

Whatsapp günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması. Yıllardır bir çok iddialı mesajlaşma servisi hayatımıza girse de asla bir whatsapp’ın yerini tutamadı , tutamazda. Whatsapp kendi başına zaten en popüler mesajlaşma uygulaması olmuşken bir de bir takım ekstra özellikler kazanırsa ne olur ? Tabi ki tadından yenmez dediğinize duyar gibiyiz. O halde sizi Whatsapp Aero ile tanıştıralım.

WhatsApp Aero Nedir?

WhatsApp Aero, WhatsApp’ın özelleştirilmiş ve geliştirilmiş bir versiyonudur. Kullanıcılara standart WhatsApp deneyiminden çok daha fazlasını sunmayı amaçlayan Aero, özel temalar, genişletilmiş gizlilik seçenekleri ve kişiselleştirilebilir arayüzü ile öne çıkan bir uygulamadır. Kısacası whatsap’ın ekstra özellikler kazanmış halidir.

Burada hatırlatmak isteriz ki Aero uygulaması üçüncü parti bir yazılımdır ve kesinlikle Whatsapp ile doğrudan bir bağlantısı bulunmamaktadır. Üçüncü parti yazılımlara her zaman dikkatle yaklaşmanız gerekmektedir. Aero uygulaması , Whatsapp uygulamasının yaptığı bir çok işi yapabilmesine rağmen güvenlik olarak bu tür yazılımlar , kişisel verilerin saklanması konusunda resmi yazılımlar kadar güvenilir değildir.

WhatsApp Aero Avantajları Nelerdir ?

Aero uygulamasını cep telefonuna yüklemek isteyenlerin bilmesi gereken avantajları aşağıda sizler için sıralamaya çalıştık.

  • Genişletilmiş Özelleştirme: Aero ile whatsapp uygulaması yüzlerce tema seçeneği, renk paleti ve ikon paketine kavuşuyor ve böylece arayüzü dilediğiniz gibi özelleştirmenizi sağlıyor.. Sohbet arka planlarını, yazı tiplerini, emojileri ve daha fazlasını rahatça değiştirebilirsiniz.
  • Gelişmiş Gizlilik: Aero, gizlilik odaklı birçok özelliğe sahiptir. Mesajlarınızı gizleyebilir, son görülme ve çevrimiçi durumunuzu kontrol edebilir, okundu bilgisi gizleyebilirsiniz. Hatta bunların yanında mesaj yazarkan beliren …yazıyor , ya da ses kaydederken beliren …kaydediyor betimlemelerini de kapatabiliyorsunuz
  • Daha Fazla İşlevsellik: Aero ile whatsapp ın koymuş olduğu dosya paylaşım limitlerini aşmanız mümkün çünkü Aero dosya paylaşımında sınırları kaldırır. Daha uzun videolar ve sesler göndermenize izin verir. Durum güncellemelerine özel efektler ekleyebilir ve mesajlara otomatik yanıtlar ayarlayabilirsiniz.
  • Güvenlik: Aero, WhatsApp’ın resmi altyapısını kullanır ve uçtan uca şifreleme ile korunur. Bu sayede mesajlarınızın güvenliği her zaman sağlanır.
  • Zamanlama Özelliği : Mesaj göndermek istiyorsunuz ama bunun belirlediğiniz saat ve tarihte gitmesini istiyorsunuz. Ayrıca bu işlem yapılırken de o an çevrimiçi olamayacağınızı biliyorsunuz Whatsap Aero uygulaması bu işi sizin için belirlediğiniz tarih ve saatte yerine getiriyor. sağlayabiliyorsunuz.
  • Silinen Mesajlar , sizde silinmez : Whatsapp kullanırken en çok merak edilen konuların başında da karşı tarafın yazdığı ve sildiği mesajın içeriğinde ne olduğu var. Wğer Whatsapp Aero kullanıyorsanız böyle bir sorun yaşamazsınız. Çünkü karşı taraf yazdığı mesajı silse bile sizin ekrandan bu mesaj silinmez.

Burada yazılan olumlu yanları gibi elbetteki uygulamanın olumsuz yanları da söz konusudur. Bunlara değinecek olarsak ilk akla gelen , yazının başında da değindiğimiz gibi kişisel verilerin korunması konusundaki güvensizliktir.

Aero ile ilgili bir başka sorun da yasal uygulama platformlarından olan Google Play Store üzerinde uygulamanın yer alamamasıdır. Bu da uygulamayı indirmek istediğiniz de bir takım sorunlar yaşatabilmektedir. Örnek olarak hangi siteden indireceğinize çözüm bulamamak gibi.

Uygulama ile ilgili bir başka sorun da sık sık hatalar verebilmesidir.

Whatsapp Aero Son Sürüm İndir

Aero uygulaması sürekli olarak kendini güncelleyen ve geliştiren bir uygulamadır. Bu sebeple sık sık güncelleme almakta ve yeni özellikleri kullanıcılarına sunmaktadır. Aero uygulamasını kullanan kullanıcılar, WhatsApp Aero son sürüm hangisi? sorusunu sıkça soruyor. Whatsapp Aero uygulamasının son sürümünü öğrenmek için daima üretici firmanın ana sayfasını takip etmelisiniz.

Üretici firmanın anasayfasına gitmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz. Uygulamayı yüklemek için verdiğimiz linkte en üst sağ köşe de duran indir butonuna basınız. Karşınıza sizin bir seçim yapmanızı isteyecek bir sayfa açılacak burada modern iconlardan oluşan uygulamayı mı seçmek istiyorsun ya da klasik icon lardan oluşan uygulamayı mı seçmek istiyorsun diye bir soru çıkıyor. Modern ve Klasik iconlar arasındaki farkı daha rahat anlamak için buradan bilgi alabilirsiniz. Uygulama burada size modern iconları seçmenizi tavsiye etmektedir.

Burada seçiminizi yapıp ” işte bu ” yazan yere tıkladıktan sonra sizi bir seçim daha bekliyor. Bu sefer ki seçim ise icon seçimi değil , whatsap uygulamasını kaldırmak istiyor musunuz , istemiyor musunuz sorusu.

Sonuçta whatsap uygulamasına göre çok daha gelişmiş bir versiyonuna ücretsiz olarak sahip olacaksınız insan burada o zaman whatsap uygulamasına ne gerek var diyebilir ama durum öyle değil sonuçta whatsapp yılların vermiş olduğu bir alışkanlık ve güven duygusu var. Bu sebeple insanlar Whatsapp silinmesin diye de isteyebilir. Aşağıda karşınıza çıkan 2 seçenek ve bunların açıklamaları mevcut.

com.aero paket adı

Paket adları arasında özellik farkı yoktur, ancak en kararlı paket adı com.wa paket adıdır.
Bu paket adını yüklemeniz için orijinal WA uygulamasını silmeniz gerekmez.

com.wa paket adı

Paket adları arasında özellik farkı yoktur, ancak bu paket adı en kararlı paket adıdır.
Bu paket adını yüklemeniz için orijinal WA uygulamasını silmeniz gerekir(bu paket adı tavsiye edilir)

Uygulamanın tavsiyesi ise com.wa isimli pakettir yani Whatsapp orjinal silinmelidir. Eğer tamamen tavsiye edilen işleri yaparak ilerlemek istiyorsanız buraya tıklayarak doğrudan whatsapp aero indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Aero Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bu yazımızda sizlere en güçlü mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp a ekstra özellikler kazandırabileceğiniz Whatsapp Aero uygulamasını sizlere anlatmaya çalıştık. Bu ve bunun gibi sosyal medya alanında yer alan diğer yazılarımız için lütfen sosyal medya kategorimizi takip ediniz.

Aradığınız yazı henüz sitemizde bulunmuyor ise bize yorum olarak bildirebilir ya da iletişim kısmımızdan bize ulaşabilirsiniz.

1 yorum
  1. […] İlginizi Çekebilir : WhatsApp Aero Nedir ? Avantajları Nelerdir ? […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.