TikTok Jeton Nasıl Alınır ? Tiktok Jeton Fiyatları 2024

Günümüzün popüler sosyal medya uygulamarından biri olan ve milyonlarca üyesi olan olan Tiktok ta sevdiğiniz ve takip ettiğiniz kişilere bağış yaparak destek olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tiktok jeton almak ve bu jetonlar karşılığında beğendiğiniz yayıncıya sanal hediyeler almak. Peki bunun için tiktok jeton nasıl alınır ? 2024 tiktok jeton satın alma nasıl yapılır ? Tiktok jeton fiyatları nelerdir ? Gibi sorularınız varsa bu yazımızda sizlere cevap veriyoruz.

tiktok jeton yükleme , tiktok jeton satıl al

Tiktok Jeton Nedir ?

Yayıncılarına para kazandırmayı amaçlayan , hemen hemen her sosyal medya platformu kendine özel sanal bir para birimi üretir. Siz karşı tarafa EFT ya da Kredi kartınız ile bir ödeme geçerseniz , ödediğiniz bu miktar karşılığında sanal bir para almış olursunuz. Size verdikleri bu sanal şeye kimi sosyal medya uygulamaları coin adını verirken kimileri jeton diye isimlendirir. Bu para birimi Tiktok için de jetondur. Kısacası TikTok jeton, tiktok platformu üzerinde en az bin takipçisi olan ve canlı yayın yapmak isteyen kişiler için hazırlanan bir bağış yöntemidir.

İlginizi Çekebilir : TikTok Keşfet Saatleri Nelerdir? Hangi Saatlerde Keşfete Düşülür?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere alınan bu sanal jetonlar sayesinde , beğendiğiniz yayıncıya çeşitli hediyeler alabiliyorsunuz. Her bir hediyenin sizin kasanızdan harcadığı jeton miktarı farklıdır. Kimi hediyeler küçük jetonlar isterken kimi hediyeler için mini bir servet bırakmanız gerekebiliyor.

Burada belirtmemiz gerekiyor ki aldığınız hediyelerin tutarları olduğu gibi karşı tarafa ulaşmıyor. Tiktok aldığınız hediyeler üzerinden komisyon keserek karşı tarafa parasını yatırıyor ve belli bir kota dolunca da parasını çekmesine izin veriyor.

Tiktok Jeton Ücretleri Ne Kadar ?

2024 Mart ayı itibari ile güncel Tiktok Jeton fiyatları aşağıdaki gibidir. Her defasında en fazla 2.5m jeton alınabilmektedir. Jeton fiyatlarının en güncel halini Tiktok’un resmi sayfasından takip edebilirsiniz. İlgili Tiktok sayfasına bu link=> Tiktok Jeton Fiyatları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Jeton MiktarıFiyat ( TL )
7030,49 TL
350152,49 TL
700304,99 TL
1400609 TL
35001.520 TL
70003.050 TL
175007.590 TL

Burada yer alan tutarlar dışında da ödeme yapma şansınız ve jeton alma şansınız mevcut. Eğer sizin içn önceden belirlenmiş jetonlardan birini seçmek istemiyorsanız , “Özel” yazısına tıklayarak istediğiniz miktarı girebilirsiniz. “Tekrar doldur” butonuna basın ve ödemeyi gerçekleştirin.

Tiktok Jeton Nasıl Alınır ?

Jeton alabilmek için yapmanız gereken adımlar sırasıyla aşağıda anlatılmıştır.

 • TikTok hesabınıza giriş yapın.
 • Profil simgesine tıklayın.
 • “Jeton Al” menüsüne girin.
 • Satın almak istediğiniz jetonu seçin.
 • “Tekrar doldur” butonuna tıklayın.
 • Ödemeyi gerçekleştirin.
 • İşlemi tamamlamayı başardınız.

Görüldüğü üzere tiktok jeton alma işlemi oldukça kolay bir işlemdir. Yukarıda yazdığımız jeton alma işlemini canlı yayın sırasında da yapabilirsiniz. Canlı yayın sırasında satın almak için yapmanız gereken işlemler de ufak bir farklılık mevcuttur. Aşağıda adım adım sizler için yazıyoruz.

Tiktok Canlı Yayınında Jeton Yükleme

Tiktok videosu sırasında jeton yüklemek isterseniz aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın.

 • İlk olarak TikTok uygulamasını cihazınızda açın.
 • Daha sonra kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapın.
 • Herhangi bir canlı yayını açın.
 • Açılan canlı yayında hediye kutucuğu seçeneğine gelin.
 • TikTok jetonlar karşınıza çıkacaktır.
 • Satın almak istediğiniz jetonu seçin.
 • Yükle seçeneğini seçin.
 • İlgili yerleri doldurup , Ödemenizi gerçekleştirin.
 • İşlem tamamlanmış olacaktır.

Jeton satın alma işlemini yapabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Ödeme işlemi sırasında sorunla karşılaşanların hesap limitlerini ya da girdiği bilgilerin doğruluğundan emin olmaları gerekmektedir.

Tiktok hediyelerinin fiyatlarını merak ediyorsanız onlara da kısaca değinelim. Tiktok hediyeleri araında özellikle yıldız hediyesi 99 jetonluk ücreti ile oldukça dikkat çekiyor. En çok verilen hediyelerden biri olan Rosa’nın bedeli ise 10 jeton. Bunun dışında dostluk kolyesi 10 jeton , parfum 20 jeton , donat 30 jeton gibi ücretlere sahip. Tiktok hediyeleri arasında en jetona sahip hediyeler ise Gül , Tiktok Logo ve GG bunların ücreti 1 jetondur.

Bu yazımızda sizlere günümüzün popüler sosyal medya uygulaması Tiktok ta jetonların güncel fiyatlarını , nasıl jeton satın alabileceğinizi ve tiktok hediyelerinin güncel fiyatlarını paylaştık. Tiktok ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için ilgili kategorimizi takip edebilirsiniz. Aradığınız konuda henüz yazı paylaşılmamış ise bize iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.