Keeper Password Manager : Windows Şifre Yönetme Programı

Eğer bir windows şifre yöneticisine ihtiyaç duyuyorsanız muhtemelen aradığınız program Keeper Password Manager. Peki ne işe yarar bu program diyorsanız ve Keeper Password Manager programının özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz. Programı indirme linki de yine yazının sonunda sizleri beklemekte. Şimdi sizler için programı tanıtmaya başlayalım.

Keeper Password Manager , hem güvenli hem güçlü hem de başka insanların tahmin edebilmesi zor şifreleri otomatik olarak oluşturur ve kullanıcıların kendilerine ait verileri en iyi şekilde koruyabilmelerine olanak sağlar.

Keeper Password Manager nasıl bir program fiyatı ne kadar

Keeper şifre yöneticisi programı sayesinde her kullanıcı kendi için hesaplar oluşturabiliyor ve herkes kendi hesabı için farklı şifreler belirleyebiliyor. Yinede diyelim ki hesabın çalınması durumu başınıza geldi -Keeper ile pek mümkün olmasa da- program otomatik olarak diğer hesaplarını korumaya alıyor ve onların şifresini kendi değiştirerek size iletiyor. Böylece diğer hesapların 3. kişilere geçmesine de engel oluyor.

Keeper Password Manager Programının Özellikleri

Keeper Şifre Yöneticisi programını düşünüyorsanız 3 farklı plan seçeneği arasında size uygun geleni seçebilirsiniz.Bu planlar : limitisiz , Aile ve İş olarak isimlendirilmekte. Her bir plan farklı özelliklere ve dolayısılya farklı fiyatlara sahip. Planlar arasında en düşüğü limitsiz olarak göze çarpaken aylık ücreti şu günlerde aylık 1,46 dolardır. En pahalı plan ise aylık 7 dolar ücreti olan iş planıdır. Güncel planlar arasındaki farklılıkları ve fiyatlardaki son durumu görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Belirtilen Planlar arasından kullanıcılar kendi isteklerine ve ihtiyaçlarına göre seçim yaparak dosyalarını güvence altına alabilmektedir. Ayrıca belirtmemiz gerekir ki uygulamayı belli bi gün kadar ücretsiz deneyebilirsiniz.

Farklı programlar için farklı şifreler kullanıyor ve bunları zaman içerisinde unutuyorsanız aslında Keeper Password Manager programı sizleri şifre ezberleme ve akılda tutmaya çalışma çabalarından da arındırıyor. Program , Parolaların hepsini bir kasa içerisinde tutarak kullanıcılarına sadece kasanın şifresini hatırlamalarını yeterli tutuyor.

Keeper Password Manager programı için sayabileceğimiz bir başka artı da programın size , zamandan tasarruf etmenize imkan tanıyor olmasıdır. Program sayesinde hesaplarınıza en kısa sürede ve en güvenilir yolla ulaşabilmenizi sağlar. Keeper Password Manager programı , Parola yöneticileri arasında kullanıcı memnuniyeti konusunda üst düzey bir performans sergileyen uygulamadır. Alternatiflerine oranla daha kritik konularda kullanıcılarına yardımcı olmaktadır.

Kişisel kullanımlarda sınırsız şifre depolamadan sınırsız cihaz ve senkronizasyona, parmak izi ve yüz tanıma ile oturum açabilmeden acil erişime kadar pek çok avantaj da sunuyor. Aşağıda programın diğer özelikleri sizler için liste olarak verilmiştir.

  • Şifreleri güvenli bir şekilde paylaşabilme
  • Güçlü, güvenli, birbirinden farklı şifre oluşturabilme
  • İki faktörlü doğrulama kodu oluşturabilme
  • Kullanıcı adı ve şifreleri otomatik olarak doldurma
  • Uygulamalarda ve web sitelere girişte zamandan tasarruf
  • Kullanıcı dostu arayüz

Keeper Password Manager Full İndir

Buraya kadar belirtiklerimizden memnun kaldınız ve programı indirmeye karar verdi iseniz maalesef sizlere üzücü bir haberimiz var. Bu program üretici firma tarafından sıkı sıkıya korunmaktadır. Eğer programa sahip olmak istiyorsanız yukarıda belirtilen paketlerden birini satın almanız gerekmtektedir. Programı resmi sayfasından indirmek istiyorsanız bu linkten programı indirebilirsiniz.

Keeper Password Manager İndirmek için tıklayın

Bu yazımızda sizlere windows şifre yöneticisi olan Keeper Password Manager programını tanıtmaya ve sizlere anlatmaya çalıştık. Eğer benzer kategoride daha fazla program hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanuz ilgili kategorimiz olan Programlar kategorimizi takip ediniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.