Yüzünü Kapatıp Göğsünü Açan Kadının Twitch Hesabı Kapatıldı

0
Amazon tarafından satın alındıktan sonra erişimi iyice yükselen Twitch, skandalları ile de sık sık gündeme geliyor. Dikkat çekmenin birçok yolu vardır ve büyük çoğunluğu erkek kullanıcılardan oluşan bir platformda, bunun en kolay yolunu deneyen kadın beklemediği bir ceza ile karşılaştı…

Twitch Nedir ?

Bilmeyenler için kısaca değinmek isteriz ki Twitch dedikleri uygulama online olarak oyunlar oynadığınız ve oynarken  kendinizi videoya çekip bunu diğer kullanıcılar ile paylaşabildiğiniz , son zamanlarda çığ gibi büyüyerek yayılan bir uygulama.

 

Twitch teki Skandal Olay

Twitch kullanıcısı kadın neden yaptığını bilmediğimiz hareketiyle ban sebebi oldu ve sosyal medya da yaptığı hareketten daha çok konuşulur oldu. Genç kadın suratının olduğu yere oyunu monte edip , dekolteli bir elbise ile izleyenlerinin karşısına çıktı.

Normalde dekolte giymenin yasak olmadığı uygulamada kadının yaptığı planlanmış bir spam uygulama olarak düşünüldü.  Sitenin amaçlarının dışına çıktığına inandıkları Twitch yöneticileri çareyi kullanıcı banlamaktı buldu. Hesabı banlanan kullanıcıya bir darbe de Youtube ‘ tan geldi ve kullanıcının videolarını yayınladığı youtube hesabı da kapatıldı..
Yorum Bırakın
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.