Yüksek Kaliteli Ücretsiz Stok Video Servisi: Mixkit

Lisans sorunu olmayan videolara ihtiyacınız varsa Mixkit tam size göre. Kullanıcılara ücretsiz ve yüksek kaliteli olarak stok videolar sunan MixKit, bu videoları İşletme ve Teknoloji, Şehir, Müzik, Yaşam Tarzı, Animasyon, Soyut, Doğa, Dış Mekan, Ulaşım, Kahve ve Cafe olmak üzere 10 farklı kategori altında topluyor.

Mixkit’in lisansladığı videolar, ücretsiz bir şekilde kişisel veya ticari amaçlarla gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Böylece kullanıcılar videoları çekinmeden indirebiliyor , kopyalayabiliyor ve istediği bir projede kullanabiliyor. Aynı şekilde kullanıcıların bu lisanslama sayesinde videolar üzerinde değişiklikler yapabildiğini de ekleyelim.

Kullanıcıların Mixkit’ten aldığı videoları herkese açık olarak sergilemesi, dağıtımını yapması ve yayınlarında kullanması belirttiğimiz gibi mümkün.Bu arada videoları indirdiğinizde sahip olduğunuz hakların sadece size kapsamadığını da belirtelim. Üstelik dünya çapında geçerli olan lisansıyla Mixkit videoları, alt lisanslamalara da açık.

Örnek Video : 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Get your coffee fix with this weeks 10 free videos (link in bio) #video #stockfootage #freebies

Mixkit (@mixkit_co)’in paylaştığı bir gönderi ()

Mixkit ekibinin kendilerine gönderilen her videoyu doğrudan yüklemediğini , iyi bir elemeden geçirdiğinide ekleyelim. Kullanıcıların sevebileceği videoları özenle seçen Mixkit, hem kişisel projelerinizde hem de ticari kullanımlarda işinize yarayabilecek videolara öncelik veriyor. Videoların yüksek kalitede olmasının sebeplerinden biri de kullanıcıların videoları istedikleri projede gönül rahatlığıyla kullanabilmesi.

Düzenli olarak platformuna video ekleyerek mevcut arşivini her geçen gün daha da genişleten Mixkit’in videolarıyla platforma katkıda bulunmak isteyenlere de kapısı açık. Eğer siz de videolarınızın Mixkit’te yer almasını istiyorsanız bir form aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Bunun yerine düzenli olarak Mixkit’e eklenen yeni videolardan haberdar olmak istiyorsanız, e-posta listesine kaydolarak her hafta 10 yeni video ile tanışmanız mümkün olabiliyor.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.