Youtube ta Reklamsız Video İzleme Nasıl Yapılır ?

Video izlemek deyince hiç şüphesiz ki piyasanın en büyüğü YouTube. Ama bazen youtube çıkardığı reklamlar izleyicileri rahatsız edebiliyor. Youtuber lar için ciddi gelir kaynağı olsa da reklamsız izlemek varken neden reklamlarla vakit öldüreyim diyorsanız bu yazımızı okumaya devam edebilirsiniz..

Peki, reklamsız bir şekilde Youtube tan video izleme nasıl yapılmaktadır? Her şeyin olduğu gibi bununda bir çaresi bulunmaktadır. Bunu bir eklenti yardımıyla rahatça yapabilirsiniz. Ama dürüst olalım ki bu yol her zaman geçerli olmayabiliyor. Android telefonlarda Newpipe adlı uygulamayı bu iş için kullanabilirsiniz.

Size bir başka yardımcı olacak olan eklenti AdBlock Plus’ tır. Program kurmadan ve ayar yapmadan çalışmakta olan bu eklenti bütün tarayıcılara kurulabilmektedir. Eklentiyi kurmak için adblockplus.org adresine giriş yapın ve sağ tarafta çıkan install for linkine tıklayarak kurulumu başlatın. Sistem kullandığınız tarayıcınızı otomatik olarak görmekte ve size uygun olan linki sizin için hazırlamaktadır. Bütün iş bu kadar.

İşlemleri yaptıktan sonra ufak bir sorununuz olabilir. O da  İnternet üzerinden alışveriş yapmak için girdiğiniz siteler de bulunan bir çok ürün reklam olarak görmekte ve engellemektedir. Çeşitli kampanyaları , indirimleri vs bu şekilde kaçırmanız söz konusu. Merak etmeyin sizler için çözümümüz de hazır.  Çözümü ise tarayıcıdaki eklenti simgesini tıklayarak bu sitede etkin işaretini kaldırmanız

Eğer parasal sıkıntınız yoksa YouTube ücretli abonelik sistemini tercih edebilirler. Bu sistemde de reklamsız videoları izleyebilirsiniz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.