Yerli Oyun Cukka , Kazandırıyor !

Kazan-kazan prensibi ile tasarlanan sosyal oyun Cukka çok yakında Apple App Store ve Google Play Store’da yerini alıyor. İddia ediyoruz para kazanma hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Spektrum Dijital tarafından tasarlanan sosyal oyun Cukka hakkında yakında her yerde birşeyler duyabilirsiniz. Çünkü bu oyun alışılagelmiş oyunların biraz dışında. Çünkü bu oyun para kazandırıyor. Cukka , Çok yakında Apple App Store ve Google Play Store’da yerini alıyor.

Peki Nasıl Para Kazanıcaksınız ? 

Uygulamada oyuncuların yapması gereken, her gün belli saatlerde yayınlanan, sosyal medya fenomenlerine ait bir videoyu dikkatlice izlemek ve uygulamadaki eğlenceli soruları en hızlı şekilde yanıtlamak. Soruların cevapları ise videolarda yer alıyor. Kısacası videoyu izleyip izlemediğiniz oradan tespit ediliyor 🙂 Bot yazıp nasılsa video izlettirirz diyenlere bu kötü haberide verelim. Yazacağınız bot videoyu izlemekle kalmayıp bir de sorulara cevap verebilmeli 🙂

Her oyunun sonunda cevaplama hızına göre cukka kazanılıyor. Kazanılan cukkalar uygulamanın içindeki online pazarda yer alan ürünleri kazanmak için harcanıyor. Yani size para olarak ödemesi yapılacak diye hayal etmeyin. Ürünlerin ne olacağı ise şuan da belirsizliğini koruyor

Oyunculara izledikleri videolardan kazanç elde etme şansı yaratan Cukka, reklam verenlere de mesajlarını iletebilmeleri için geniş çapta etkili olabilecek yeni nesil bir reklam platformu olmayı hedefliyor.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.