Yerli Mesajlaşma Uygulamamız ‘LAFF’

Sonunda bizim de bir mesajlaşma uygulamamız var. Tamamen yerli ve milli olarak geliştirilen mesajlaşma uygulaması LAFF, Google Play ve App Store mağazalarında yerini aldı. İndirmenizi bekliyor ! 

Whatsapp tan sıkılanlar , kullanmak istemeyenler , neden yerli whatsapp uygulamamız yok diyenler.. Sesinizi duyuyoruz ve LAFF ‘ı sizlere takdim ediyoruz. Türk Telekom öncülüğünde, Argela’nın geliştirmiş olduğu sosyal mesajlaşma uygulaması LAFF, beta sürümüyle platform mağazalarında yayınlandı. 6 aylık bir çalışmanın ürünü olan LAFF, pek çok özelliğe sahip.

Türk Telekom Dijital ve Siber Güvenlik Ürün Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Demir, LAFF ile ilgili yaptığı açıklamalarda görev gücü mantığıyla hareket ettiklerini belirterek, 6 ayda oluşturulmuş olan bu uygulamanın dünya trendlerine uygun bir şekilde geliştirildiğini belirtti. Demir, uygulamanın hem dünya trendlerini takip eden hem de kültürümüze uygun olan değerlerle bütünleştirilmiş olduğuna dikkat çekti. Beta sürümünün kısa bir süre sonra biteceğini söyleyen Demir, getirilecek olan güncelleştirme ile birlikte heyecan verici pek çok özelliğin LAFF uygulamasında bulunacağını belirtti. Uygulamada şu an için konum gönderilebiliyor, 150 kişilik gruplar oluşturulabiliyor ve sesli konuşmalar yapılabiliyor.

Uygulama şuan da Google Play üzerinden ve App Store üzerinden indirilebiliyor. Kullanıcıların yorumlarına göre de beğenilen uygulama yerli WhatsApp olabilecek mi diye konuşabilmek için henüz erken olsa da zamanla cevapı öğreneceğimize eminiz.Uygulamayı aşağıda bulunan bağlantılar aracılığıyla indirebilirsiniz.

Android İçin Tıklayın

IOS için Tıklayın

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.