Yeni İnsanlarla Tanışma ve Flört Uygulaması : 99Türkiye

Bir zamanlar kasıp kavuran arkadaşlık siteleri Facebook çıktıktan sonra biraz gölge de kalmıştı. Sosyal medyanın yaygınlığının artıması cep telefonlarının daha çok amaca hizmet etmesi arkadaşlık uygulamalarının çıkmasına sebeğ oldu. 99Türkiye, yalnızca Türk üyelerin birbiriyle sohbet edebildiği bir arkadaşlık uygulamasıdır. Yurtdışından ve yurt içinden binlerce kişinin ruh eşini bulduğu uygulama, ülkemizde oldukça fazla rağbet görüyor.

Arkadaşlık uygulamaları ara ara kendini gösteriyor ama bunların ne kadarı ücretsiz ? Bir sürü fake hesaplar. Parayı bastırdıktan sonra kaybolup giden profiller. Bunlar insanları aldatmaya yönelik para tuzakları diyebiliriz. 99Türkiye uygulamasının en iyi özelliklerinden biri mesajlaşmanın tamamen ücretsiz olmasıdır.

Mesajlaşmanın ücretsiz olduğunu söyledik. Peki ya üye olmak ? 99Türkiye üye olmak için de hiçbir ücret almamaktadır. Bu özelliği ile gerek ülkemizden gerekse Türkiye dışından çok sayıda kişi 99Türkiye dünyasını tatmak ve deneyimlemek için üye oluyor.

İnternetten sevgili olmak , evleneceği kişiye bulmak zor bir süreç olsa da imkansız değil. Kesinlikle imkansız değil. Bunu bizzat bilmekteyim. İnternetteki Arkadaşlıklarını dostluğa dönüştürenler bu süreci evlilikle noktalayıp hayatlarının aşkını buluyor.

Ruh eşini bulmak isteyenlerin tercih ettiği evlilik ve arkadaşlık uygulamaları içinde en güvenilirlerinden biri olan 99Türkiye’de hiçbir şekilde uygunsuz mesajlar alınmaz. Yeni yapılan güncelleme ile birlikte filtreleme özelliği sayesinde belli kelimeleri içeren mesajlar filtrelenmekte ve bu mesajları yazan kullanıcılar sistemden uzaklaştırılmaktadır. Yani sistem ayıklamayı otomatik olarak kendi içerisinde yapıyor

Son güncellemesi 27 Aralık 2018’de yapılan 99Türkiye’ye Facebook hesabıyla ya da Google hesabıyla üye olunabilir.

Kullanıcılar diğer arkadaşlık uygulamalarında olduğu gibi ülke, yaş grubu ya da dil gibi kriterleri kendileri belirleyip, konuşacakları kişiyi daha kolay seçebiliyorlar. Edirne den Ardahan’a kadar Türkiye’nin her şehrinden binlerce üyesi olan 99Türkiye’de yurtdışından üyelerle de konuşulabilir.

99Türkiye üyeleri Türk üyelerden oluşsa da gurbetçi vatandaşlarımızın Türkçe bilmemesini de göz önüne alarak İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Hollandaca, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe olmak üzere 8 farklı dilde dil desteği vermektedir. BuzzMedia Incorporated tarafından piyasaya sunulan 99 Türkiye Apk’yi indirebilmek için en az 17 yaşında olmak gerekiyor. Güvenlik gereği konulan bu yaş sınırının altındaki kişiler, uygulamayı indiremez ve kullanamazlar. Bu da uygulamayı diğer uygulamalardan indiren bir başka özellik diyebiliriz.

17 megabayt boyutundaki uygulama şimdiye dek 500 binden fazla kişi tarafından indirildi ve kullanılmaya başlandı. 99turkiye Android telefonlarda sürümün en az 4,1 ve üstü olması gerekir. 99Türkiye iOS telefonlarda ise uygulamayı kullanmak için 9,0 ve üstü sürümler gereklidir. Android telefonlar için sen son APK sürümünü “İndir” ile telefonunuza yükleyebilirsiniz. İphone, İpad telefonlar için ios sürümünü aşağıdaki linkten App store ile downloadyapabilirsiniz.

İphone telefonlar için buradan indirebilirsiniz

Android telefonlar için buradan indirebilirsiniz

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.