Windows 10 İçin Kış Temalı 4 İndirilebilir Ücretsiz Tema Yayınlandı

Windows 10’u görsel olarak bir üst seviyeye taşımaya hazırlanan Microsoft yeni temalarla karşımıza çıkıyor. Geçen günler yayınladığı temalara ilaveten kış temaları 4 yeni ücretsiz temayı da kullanıcılarına sundu.
Microsoft’un, piyasaya çıkışının 4 yılına yaklaşmış olmasına rağmen Windows 10’un görsel güzelliğine yeni yeni eğilmeye başladığını söyleyebiliriz. Az önce de dediğimiz gibi geçenlerde Hay hay isimli temalarını paylaşmaştı. Bunlara buradan ulaşabilirsiniz. Özellikle Insider güncellemeleri sonrasında karanlık ve bembeyaz temaların geliyor olması, kullanıcıları fazlasıyla sevindirdi.

Windows 10 İçin Yayınlanan 4 Yeni Tema

Temaları bilgisayarınıza yüklemek için tek yapmanız gereken yukarıdaki linklere tıklamak ve ilgili sayfada ‘Al’ butonuna basmak. Sonrasında Microsoft Mağaza uygulaması otomatik olarak açılacak ve temaları bilgisayarınıza indirdikten sonra kullanabileceksiniz.

İndirilen temalardan sonra windows kişiselleştirme ekranı açılacak ve oradan yeni yüklenen temanın seçilmesi gerekmektedir.

Son olarak şunu da anımsatalım: Temaların bilgisayarınızda çalışması için en azından 2018 Sonbahar güncellemesini almış olmanız gerekiyor. Son olarak maalesef Temalar Pro/Home versiyonlarında çalışmıyor.

 

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.