WhatsApp ta herkesten silinen mesajları Okuma

Whatsapp yakın zaman da getirdiği bir özellikle artık gönderilen mesajları herkesten silmeyi mümkün hale getirdi. Bu hayati anlamı taşıyan bir özellik. Bir sırdaşımızla paylaştığımız birşeyi aile ya da iş arkadaşlarının bulunduğu bir grupta paylaşmak kişi üzerinde tedavisi mümkün olmayan derin kırıklara yol açabilir. Whatsapp’a gönderilen mesajların herkesten silinmesi özelliği yararlı bir özellik olsa da maalesef ne derece geçerli olduğu net değil. Çünkü herkesten silinen mesajları Okuma mümkün..

WhatsApp’ta herkesten silinen mesajları Okuma nasıl olur?” sorunun yanıtı da oldukça basit. WhatsApp’ta silinen mesajı okumak için bir programa da ihtiyacınız yok! WhatsApp’ta herkesten silinen mesajları okumanın pratik yöntemini anlatıyoruz.

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Okumak Mümkün!

Hayati öneme sahip WhatsApp’ta gönderilen mesajları silme ve geri alma özelliği uzun bir süredir var. Yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajı karşı taraf görsede görmese de geri alabiliyorsunuz. İster teke tek yazışmalarda ister grup sohbetlerinde gönderdiğiniz bir iletiyi belli bir süre içerisinde silebiliyorsunuz. Üstelikte tek dokunuşla bu mevcut.

Yeni keşfedilen bir açıkla silinen mesajı geri alma özelliğinin aslında çok da verimli ortaya çıktı. Siz her ne kadar oh be sildim desenizde silindiğini sandığınız mesaj aslında okunabiliyor. Mesajı gönderdiğiniz kişi, dilerse anında sildiğiniz mesajı okuyabiliyor hem de istediği zaman bunu yapabiliyor. Tabii ki; aynı şekilde siz de kişilerinizden gelen silinen mesajları okuyabiliyorsunuz.

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Nasıl Okuruz?

  • WhatsApp’ta silinen mesajları okumak için tek yapmanız gereken; WhatsApp’ı telefonunuzdan silmek ve tekrar yüklemek. Mesaj geçmişiniz otomatik olarak yedeklenmiş olduğundan WhatsApp’ı açar açmaz silinen mesajlar da karşınıza çıkıyor. Bunun nedeni; mesajların sadece konuşma geçmişinden silinmesi, telefon hafızasında tutulmaya devam etmesi.
    • WhatsApp’ta silinen mesajları görmenin başka bir yolu da var. Whatsapp’ı ikide bir silip yüklemek zorunda değilsiniz. Artık bunun da uygulamaları mevcut.  Google Play Mağazası’ndan kolayca indirebileceğiniz WhatsRemoved, Restory, WhatsDelete vb. uygulamalarla “Acaba ne demişti? de silmiş?!” dediğiniz mesajları görme şansına sahipsiniz. Oldukça popüler olan bu tür uygulamaların Google tarafından kaldırılmamış olsa da güvenilirliğini sorgulamakta fayda var.

 

Bu arada herkesten silinen mesajları okuma için bir yöntem daha mevcut. Onu da daha önceki yazımızda anlatmıştık. Buraya tıklayarak ilgili konuya gidebilirsiniz. , şu anda WhatsApp ekibi, söz konusu açığın ya da hatanın farkında ve yakında güncelleme geleceğini biliyoruz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.