Twitter Mesaj İstekleri İçin Yeni Özelliker Geliyor

Anlık gündemi takip etmek için veya kişisel düşenceleri eş dost veya tanımadığın takipçilerinle paylaşabileceğin , dünya gündemin açılan hashtaglere yorum atarak bende varım diyebileceğin bir uygulama olan twitter’ın en çok kullanılan alanlarından biri de özel mesajlar. Özel mesaj kısmında yapılan değişiklikler ile özel mesaj kısmı kesinlikle daha kullanışlı bir hale gelecek. Twitter özel mesaj için yapılan değişiklikleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Twitter Mesaj İstekleri İçin Gelecek olan yeni özellikler Neler ?

Sosyal medya platformlarından Twitter, gelen kutusunda biriken mesaj istekleri için yeni ve önemli özellikler üzerinde çalışıyor. Sosyal medya platformunun gelen kutusundaki mesajlar için gelecek olan özelliklerin sosyal medya uygulamasının kullanıcılarını istek mesajlar bölümünde daha fazla kontrol sahibi yapması bekleniyor.

Twitter’a eklenecek özelliklerin en başında “en çok gelen istekler” özelliği yer alıyor. Bu özellikle beraber oluşturulan bölüm, sosyal medya kullanıcılarının belirli bir kişi veya kişiler tarafından en çok gönderilen mesajların depolandığı bir bölüm olacak. Sosyal medya uygulamasına eklenecek olan bu bölümü kullanan kişiler, çalıştığı yer veya ilgilendiği bir alan ile ilgili olması muhtemel kişilerden gelen mesajları görme fırsatına sahip olacak.

“Mesajı gönderen hakkında ek bilgi” ise Twitter mesaj istekleri için gelecek başka bir özellik. Gelen kutusunu kontrol eden sosyal medya kullanıcıları, bu özellikle beraber mesajları gönderen kişiler hakkında ayrıntılı olarak bilgi sahibi olma imkanına sahip olacak. Sosyal medya platformuna gelecek özelliklerin arasında kronolojik olarak sıralama seçeneği de yer alıyor.

Twitter’ın mesajlaşma bölümünde yer alan istekler için getireceği son özellik, uygun olmayan medya ögelerini filtreleme seçeneği. Sosyal medya kullanıcıları bu özelliği kullanarak sosyal medya platformunda barındırılmaması gereken medya ögelerini direkt olarak engelleyebilecek.

 


 

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.