Turkcell ‘den Enflasyonla Mücadele Kampanyası : Tam 2 Kat İnternet

GSM operatörü Turkcell ,Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na destek veren ilk operatör oldu ve kampanyayı patlattı. Yıl sonuna kadar  Turkcell aboneleri aynı fiyata 2 kat internet kullanabilecek.

Turkcell den yapılan açıklamaya göre Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı kapsamında internet paketlerini fiyatı aynı kalmak kaydıyla ikiye katladı. Bu şu demek oluyor , mesela 10 GB data paketi olan Turkcell abonesi aynı fiyata 20 GB kullanabilecek.

Turkcell’in Enflasyonla Mücadele Kampanyası Sadece Ek İnternet le Bitmiyor…

Ayrıca, Türkiye’nin sevilen dijital uygulamaları BiP, TV+, Dergilik, fizy ve lifebox’ta geçerli GB’lar da iki katına çıkıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için

  • BiP uygulamasına girerek,
  • keşfet içerisindeki “Enflasyonla Mücadele” kanalını takip etmek yeterli.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler Turkcell’in konuyla ilgili hazırladığı internet sitesine bakabilir. Kampanya’nın 1 Ocak 2019 tarihine kadar devam edeceğini de hatırlatmak isteriz.

Diğer operatörlerden henüz bilgi gelmedi

Bu konuda operatörler arasında ilk destek veren marka Turkcell olurken Vodafone ve Türk Telekom‘dan henüz resmi bir açıklama yapılmadığını belirtelim. Bu firmalardan da benzer kampanyalar beklemekteyiz. Benzer kampanyalar gerçekleştiğinde sitemiz de ilgili bilgilendirmeler yapılacaktır..

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.