Türk Yapımı Oyun Deli Çeri

Heyyy.. artık bizimde kendi kültürümüzü yansıtan mario tarzı bir oyunumuz var. Adı Deli Çeri ! Tamamen türk yapımı olan bu oyunu tanımak ister misiniz ?

Arcade tarzında mobil oyun Swirl‘ün ardından, Imagine Codes ekibinin,2017 yılının mayıs ayında piyasaya sürdüğü ve ardından söz ettiren meşhur oyunu Deliçeri, yepyeni güncellemesi ile mobil marketlerde yerini aldı. Daha önce de haberini yaptığımız Deliçeri oyunu adından söz ettirmeye devam ediyor!

Imagine Codes‘un ses getiren projesi, son güncellemeden sonra Kahraman Deliçeri’nin öncü görevler üstlenerek düşmanlarını alt etmesi ile birlikte verdiği mücadeleler sonucu Deliçeri: Çarka ismiyle karşımıza çıkıyor!

Deliçeri

Kabına sığmayan çılgın Türk Deliçeri, artık daha geniş haritada cenk ediyor! 100 bölüm, daha iyi oynanabilirlik ve tamamen yenilenmiş haritası ile dikkat çekiyor. “Deliçeri: Çarka”, parmaklarının kuvvetine güvenen mobil cengaverleri bekliyor!

Yepyeni güncellemesi ile birlikte Google Play ve App Store’da yerini alan Deliçeri: Çarka, yeni maceralarına sizleri bekliyor. Hemen güncelleyin ve bu serüvenden geri kalmayın!

Oyunu Google Play Store‘dan ve App Store‘dan indirip bu maceraya siz de ortak olabilirsiniz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.