Tinder Hesap Silme 2018

Popüler arkadaşlık uygulamalarından biri de Tinder ‘dır. Arkadaş bulma konusunda oldukça şansınız olsa da ( hele bir de güzel bir profiliniz varsa ) kimi durumlarda silinmesi gereken bir tehlikeye dönüşebilir. Ciddi bir ilişkinizin başlaması gibi.. Bu durumda yapılacak tek şey Tinder hesabınızı derhal kapatmak… Çünkü böyle bir arkadaşlık uygulamasında izlenizin olması size zarar yazacaktır..

Tinder hesabınızı silmek istiyorsanız, bazı işlemleri yapmanız gerekiyor. Tinder hesap silme linki tam olarak bulunmuyor ancak, hesabınızı yine de silebilirsiniz.

Uygulamanın cihazdan silinmesi, Tinder’den kalıcı olarak kurtulmak için yeterli olmuyor. Tinder hesabınıza dair tüm etkinliklerin silinmesi için daha fazlası gerekiyor. Aşağıdaki adımları uygulayarak Tinder hesabınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Tinder Hesap Silme 2018

Adım 1. Uygulamayı açın ve ekranın sol üst köşesindeki profil simgesine dokunun. Açılan ekrandan Ayarlar’ı seçin.

Adım 2. Sayfanın en altına kaydırın ve Hesabı Sil‘i seçin. Çıkış düğmesini, alev sembolünü ve uygulamanın sürüm numarasını kaydırmanız gerekecektir.

Adım 3. Sonra, hesabınızı duraklatmak (yeni eşleşmelere özel hale getirecek, ancak geri gelmek isterseniz bilgilerinizi koruyacak) veya silmek için seçim yapacaksınız. Hesabımı Sil’i seçin.

Adım 4. Uygulama daha sonra ayrılma nedenini seçmenizi ister; hangisi biriyle tanıştıysanız veya sadece yeni bir başlangıç ​​arıyorsanız. Durumunuza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Adım 5. Seçiminize bağlı olarak, ek bilgi sağlamanız istenebilir. Bunu girdikten sonra, Bilgileri Gönder ve Sil’i tıklayın. “Hesap başarıyla silindi” mesajını görüyorsanız işlem tamamlanmış demektir! Elbette tekrar giriş yapabilirsiniz, ancak yeni bir hesap oluşturmanız gerekecek.

Not: Ücretli Tinder Plus veya Tinder Gold’a abone olduysanız, hesabınızı silmek, aboneliğinizi iptal etmeyebilir ve size ek masraflar çıkarabilir. Tinder aboneliğinizi Apple Store veya Google Play aracılığıyla iptal etmeniz gerekebilir.

Uygulamayı telefonunuzda yüklü değilse, iki seçeneğiniz vardır: uygulamayı tekrar indirin ve yukarıdaki talimatları izleyin veya bir web tarayıcısı kullanarak Tinder hesabınızı nasıl sileceğinizi öğrenmek için aşağı aşağıdaki adımları takip edin.

Tinder Hesap Silme Linki (Tarayıcı Üzerinden)

Adım 1. Tarayıcınızı kullanarak Tinder web sitesine gidin ve henüz giriş yapmadıysanız giriş bilgilerinizi girin.

Adım 2. Ekranın sol üst kısmındaki profil resminizin yanındaki Profilim’i seçin.

Adım 3. Ekranın sol tarafındaki menünün altına gidin. En alttaki Hesabımı Sil’i seçin.

Onayladıktan sonra, ana sayfaya yönlendirileceksiniz, ancak yapmanız gereken başka bir şey yok. Telefon numaranız veya Facebook hesabınızla yeniden giriş yapabilirsiniz, ancak bunu yaparsanız yeni bir hesap oluşturursunuz.

Not: Ücretli Tinder Plus veya Tinder Gold’a abone olduysanız, hesabınızı silmek, aboneliğinizi iptal etmeyebilir ve size ek masraflar çıkarabilir. Tinder aboneliğinizi Apple Store veya Google Play aracılığıyla iptal etmeniz gerekebilir. Tinder hesap silme 2018 makalemizin sonuna geldik, konu ile ilgili sorunlarınızı veya çözümlerinizi yorum yaparak bildirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.