Akıllı telefonlar artık gün içerisinde hiç elimizden düşmüyor. Bu kadar yoğun bir telefon kullanımıda ciddi şarj sorunlarını beraberinde getiriyor ve hiç bir batarya bu sorunu gideremiyor. O halde napıcaz ? Telefonu hızlı doldurabilecek şarj aletleri bulucaz..

Bu noktada da devreye alternatif şarj adaptörleri giriyor. Biz de hem hızlı hem de fiyatıyla üzmeyecek en iyi şarj adaptörlerinden 5 tanesini sizin için listeledik.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için ürün başlıklarında yer alan linklere tıklayabilirsiniz.

Bix Quick Charge 3.0

Sahip olduğu güvenli şarj özelliği ile dikkat çeken ürün, Qualcomm 3.0 hızlı şarj desteğine sahip tüm cihazların normal şarj cihazlarına göre 4 kat daha hızlı dolmasına olanak sağlıyor.

Bix Çift Çıkışlı Quick Charge 3.0

Qualcomm Quick Charge 3.0 desteğine sahip tüm cihazlarda dört kata kadar hızlı şarj imkanı sunan Bix Çift Çıkışlı Quick Charge 3.0 cihazınızı şarj edebilmek için gerekli akımı tanımlayarak güvenli ve hızlı şekilde şarj işlemini gerçekleştiriyor.

Bix Çift Çıkışlı Hızlı ve Akıllı Şarj Cihazı

Sahip olduğu 3.1A’lik güç çıkışları ile telefonlarınızı en hızlı ve en güvenli şekilde şarj eden Bix şarj adaptörü, hem fiyatı hem de performansı ile tercih edilesi bir ürün.

BlitzPower Qualcomm QC 3.0 USB Type-C 36W 

PD 3.0 ve USB üzerinden şarj olan tüm cihazları şarj edebilen BlitzPower Qualcomm QC 3.0 USB Type-C 36W hızlı şarj adaptörü, Qualcomm QC 3.0 hızlı şarj desteği bulunan telefonlarda yüksek hızda şarj imkanı sağlıyor.

BlitzPower Çift USB Çıkışlı

Aynı anda iki cihazı şarj edebilen BlitzPower Çift USB çıkışlı şarj cihazı, telefonlarınızı iki kat daha hızlı şarj etmenizi sağlıyor.