Swarm’da Beklemede olan Arkadaş İsteğini Kaldırma

Merhabalar, Bu yazımızda Swarm ‘da arkadaş eklediğinizde bu arkadaşlık isteğini nasıl geri alırız bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. Son zamanların arkadaş bulma programlarından olan Swarm’da her zaman her kullanıcıyı ekleyip mesaj yazmaya başlayamıyorsunuz. Mesajlaşmaya başlamak için öncelikle o kullanıcının sizin arkadaşlık talebinizi kabul etmesi gerekmektedir.

Kısacası siz swarm da birini eklediğinizde öncelikle o kişinin listesinde beklemede yer alırsınız. Anca o onaylarsa arkadaşlarını görebilirsiniz. Karşı taraftan onay gelene kadar bekletilmek ise hem sıkıcı hem de risklidir. Çünkü. Bu ne kadar çok olursa ileriye dönük olarak ileride arkadaş eklemekte sıkıntı çekersiniz ve davet yollayamazsınız. O yüzden eklediğiniz arkadaş listenizdeki Bekleme’de olan isteğinizi geri çekmeyi isteye bilirsiniz bu durum FourSquare’de pek mümkün değildi. Foursquare de geri çekemiyordunuz Swarm ile bu özellik mümkün peki Bekleme olarak görünen daveti geri nasıl çekebiliriz ?

swarm arkadaş isteğini geri çekme

 

Bekleme Yazan yere Uzan Süreli basıyoruz ve bırakıyoruz daha sonra küçük bir pencere açılacaktır burada “ Cancel friend request ” yazan kısıma basarak arkadaş isteğini geri çekebilir.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.