Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Online yer bildirimi yapmak denince ilk akla gelen uygulamalardan olan Swarm‘daki hesabınızı herhangi bir sebepten ötürü kapatmak isterseniz tamamen silebilmenüz mümkün. Ama bu işlem foursquare üzerinde yapılmaktadır ve uygulama üzerinde herhangi bir hesap silme butonu bulunmamaktadır. Peki. Swarm hesap silme işlemi nasıl yapılıyor? Bu yazımızda Swarm hesabını silme işlemi için yapılması gerekenleri bulabilirsiniz.

Swarm kullanıcıların geçici olarak hesaplarını dondurmalarına izin vermemektedir. Yani ya tamamen kaldırıp atıcaksınız ya da kullanmaya devam edeceksiniz. Swarm öyle yanar dönerli kullanıcıları sevmez. Kısacası Swarm uygulamasını artık kullanmak istemiyorsanız Swarm hesabını silmeniz gerekiyor.

Swarm hesabınızı silmek istediğinizde bunu mobil uygulama üzerinden yapamazsınız. Swarm uygulamasını telefonuzdan kaldırmak gibi komik bir çözüm ise hesabınızı kesinlikle silmeyecektir . Kendinizi kandırmayın. Hesap silmek için bilgisayarınızdan web tarayıcısı üzerinden işlem yapmanız gerekmektedir.

Adım adım Swarm Hesap Silme | Delete Account

#  Öncelikle Web tarayıcısından https://tr.foursquare.com/ adresini açıyoruz

#  Daha sonra, hesap silme sayfasına giriyoruz

#  Kullanıcı adı ve şifremiz ile giriş yapıyoruz. Eğer Facebook hesabı ile giriş yaptıysanız Facebook ile bağlan butonuna tıklayabilirsiniz.

#  Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan “Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun?” sorusuna Swarm silme nedeninizi girin

#  Son olarak en altta bulunan “Delete Account” butonu ile hesabınızı silebilirsiniz.

Swarm hesabını sildiğinizde Swarm ve Foursquare uygulamalarında daha önce yapmış olduğunuz tüm yer bildirimleri ve bilgiler geri dönmeyecek şekilde silinecektir. Daha sonra kullanmayı düşünüyorsanız kesinlikle Swarm hesabınızı kapatmamanızı tavsiye ediyoruz. Dediğimiz gibi silme işleminin kesinlikle geri dönüşü yoktur.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.