Strateji Oyunu Sdorica’da Yerinizi Alın

Efsaneye göre dünya bir zamanlar karanlıktı ve insanlar dev ejderha Sdorica’nın ​kuklasıydı. Gözcü olarak bu dünyayı değiştirmek senin ellerinde. Rayark Games‘in geliştirdiği yapımı dört yıl süren son çalışması Sdorica görsel tasarımı müzik performansı ve hikaye anlatımıyla sınırları zorluyor.

Oyundaki görseller renkli ve görkemli bir ortamda her karakter sahneye çıkacak. Kısaca Pitoresk tarzı bir hikaye bizleri bekliyor.

Oyundaki dikkat çeken bir diğer nokta müzik, oyunun müziklerini DEEMO‘nun ana bestecisi Chamber tarafından yönetilen tam orkestra edilerek yapılmış.

Hikaye Anlatımı 2D animatörler tarafından el işiyle hazırlanıp tamamen canlandırılmış sahnelerle gösterilmekte. Ana hikayeye ek olarak oyunda 30’dan fazla karaktere sahip hikayeler bulunmakta. Yan hikayeler birleşerek ana hikayeyi oluşturuyorlar

Sdorica Karakter

Oyunda, Destek, Saldırı ve Savunma olmak üzere üç sınıf bulunmakta.

Oyun şu an Avustralya, Filipinler, Kanada, Malezya ve Yeni Zellanda‘da oynanılıyor. Singapur‘da ise beta hala devam etmekte. Bu bölgede yaşamayanların gelişmelerden haberdar olmak için Sdorica’yı takip etmeleri gerekiyor.

Google Play‘den ön kayıt yapmayı unutmayın. Sürprizler bulabilirsiniz ama yine de bir müddet beklemelisiniz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.