Sosyal medya için hızlı video oluşturma : Biugo

Sosyal medyayı aktif kullanıyorsanız ve videolar oluşturarak daha çok ilgi çekmek istiyorsunaz Biugo isimli uygulama işinizi oldukça kolaylaştıracak.

Biugo , özellikle WhatsApp durum olmak üzere  pek çok sosyal medya aracı için kolaylıkla videolar oluşturabileceğiniz bir video efekt ve düzenleme uygulamasıdır. Biugo’da birçok eğlenceli ve şaşırtıcı başlıklarda efektler bulacaksınız.

Resimlerinizi kullanarak video oluşturmak için de harika bir seçenek. Size ait sihirli efekt videosu oluşturmak için şablona fotoğraf ekleyin; Doğum günü, evlilik, sevgi, günaydın, iyi geceler ve diğer özel efekt şablonlarını kullanın. WhatsApp, ShareChat, Welike ,  Facebook, İnstagram, Twitter, Google Plus gibi sosyal medya araçları için videolar oluşturun ve bunları arkadaşlarınızla paylaşın.

Biugo ile ücretsiz çarpıcı fotoğraf efektleri oluşturabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ekleyin, sizin için benzersiz ve ilginç fotoğraflar üretebilir. Yaptıklarınızı sosyal medyada kolayca ve hızlı bir şekilde paylaşın.

Uygulama sizin yüklediğiniz videoları otomatik olarak değiştirip düzenleyebiliyor. videoların görünür ve arka planları otomatik değiştirilebiliyor.

Google Play üzerinde 10 milyon üzerinde indirmeye sahip uygulama yaklaşık 20.000 değerlendirme ile 4.6 gibi yüksek bir puan verilmiş. Ayrıca çok güzel yorumlar yapılmış. Uygulama içinde Türkçe müziklerde var yani Türkçe müzikleri ücretsiz videolara ekleyebilirsiniz.

Son zamanların popüler sosyal medya uygulaması Tiktok kullananlara bu uygulamayı şiddetle tavsiye ederiz. Zira yeni akım videolar artık bu uygulama ile yapılmaktadır.

iPhone ve iPad telefonlar için iOS 8.0 ve üstü gereklidir App Store linki aşağıya eklenmiştir. Android cihazlar için ise 4.4 veya sonrası sürüm gereklidir. Uygulama 2 Şubat 2019 tarihinde güncellendi. 1.4.20 olan son sürüm apk dosyası siteye yüklenmiştir.

İphone telefonlara indirmek için tıklayın

Android telefonlara indirmek için tıklayın

 

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.