Snapchat’te Grup Sohbeti Nasıl Oluşturulur?

Binbir çeşit sohbet uygulaması olduğu malumunuz. Herhangi bir uygulama marketine girdiğiniz zaman, istemeyeceğiniz kadar mesajlaşma uygulaması ile karşılaşmanızda bunun bir göstergesi.. Bizce her bulunan sohbet uygulamasında sohbet yapmak doğru değil. Eğer arkadaşlarınızda Sizib gibi Snapchat kullanıyorsa o halde farklı mesajlaşma uygulamaları indirmek yerine Snapchat’te grup sohbeti oluşturmak oldukça mantıklı bir seçim olabilir. Peki grup sohbeti nasıl yapılır ? Hemen anlatmaya başlayalım..

Snapchat’te Grup Sohbeti Nasıl Yapılır?

Snapchat’te grup sohbeti yapmak oldukça basit bir işlemdir. Aşağıdaki talimatları adım adım uygularsanız sizde basitçe Snapchat’te grup sohbeti oluşturabilirsiniz.

  • Tabiki öncelikle Snapchat uygulamasını başlatın.
  • Arkadaşlar ekranına gidin.
  • Sağ üst köşedeki “Yeni Sohbet Ekle” butonuna basın.
  • Sohbete dahil etmek istediğiniz kişilerin isimlerini girin.
  • Sohbete dahil etmek istediğiniz arkadaşları eklediğinizden emin olduktan sonra hemen alt kısımdaki mavi butona tıklayın.

Snapchat Grup Sohbetleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Snapchat’te grup sohbeti oluşturmadan önce Snapchat’in grup sohbetleri için getirdiği özellikler ve kısıtlamalar hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda var.

Snapchat grup sohbetlerinin kapasitesi siz de dahil olmak üzere 32 kişi ile sınırlıdır. Daha fazla kişi eklemek isteyenleri de unutmadık , bu arkadaşlar için ise Telegram’ı önerebiliriz. Telegram, 100.000 kişilik kapasiteside grup sohbetleri oluşturmanızı sağlar. Snapchat grup sohbetlerinde gönderilen mesajlar ise 24 saatin sonunda otomatik olarak silinir. Bu da güvenli sohbetler yapabilmeniz adına önemli bir özellik.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.