Snapchat Filtreleri, Artık Kedi ve Köpekleri de Algılayacak

Eğlenceli uygulama Snapchat yeni gelecek güncelleme ile artık daha da eğlenceli olacak ! Çünkü en yakın dostlarınızı da artık birbirinden komik filtrelerle anılarınıza ortak edebileceksiniz.

Son yılların en popüler ve eğlenceli uygulamalarından biri olan Snapchat, tahtını sallayan Tik Tok ‘a meydanı bırakmaya niyetli değil. Bu sebeple yeniliklerine tüm hızıyla devam ediyor. devam ediyor. Üstelik şirket bu kez tüm kullanıcılarının çok sevineceğine inandığı bir güncelleme geliştirdiğini resmi olarak duyurdu. Açıkçası bu inancında da haklı olduğunu düşünüyoruz.

Snapchat kullanan hemen hemen herkesin ama en çok bayanların en favori filtreleri arasında köpek veya kedi filtreleri muhakkak yer alıyor. Kullanıcılar bu kadar sevilen filtreleri kendi yüzlerinde denerken, çoğu defa hayvan dostlarıyla da bu eğlenceyi paylaşmak istiyorlar. Ancak ne yazık ki uygulama insan yüzlerini algıladığı gibi küçük dostlarımızın yüzlerini algılayamıyordu maalesef.

Geçtiğimiz günlerde, uygulamayı kedileri algılayacak biçimde geliştiren ve bu anlamda ilk çalışmayı tamamlayan teknoloji şirketi, şimdi de köpekler için aynı yeniliği getirdi. Artık kameralarınız, kedi ve köpeklerinizin yüzlerini de algılayarak eğlenceli anılarınıza onları da dahil etmenize yardımcı olacak.

Aşağıda ilgili özellikle oluşturulmuş bir kaç örnek görebilirsiniz 🙂

Firma bunun sadece bir başlangıç olduğunu ve çok daha fazla gelişmenin yolda olduğunu açıklayarak kullanıcılarını meraklandırdı. Özellikle genç kullanıcılar arasında oldukça popüler olan bu uygulamayı, yeni köpek ve kedi tanıma özelliğiyle birlikte önümüzdeki günlerde oldukça sık göreceğimizi tahmin ediyoruz. Ayrıca başka ne gibi özelliklerin ekleneceği de ayrıca merak konusu..

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.