Snapchat, ‘Arkadaşlık Profilleri’ Adlı Yeni Bir Özellik Duyurdu

Snapchat yeni özellik ile karşımızda. Snapchat Arkadaşlık Profilleri adlı yeni özelliğini duyurdu.

Snapchat, artık arkadaşlarınız ile etkileşiminizin geçmişini sayfasını oluşturuyor ve arkadaşlık profilleri adlı özellik ile bu etkileşimleri yayınlıyor. Bu yeni özellik, bir arkadaşınızla veya bir grupla sohbet ederken, sohbetteki tüm fotoğrafların, iletilerin ve diğer içeriklerin tam geçmişini size sunar.

Arkadaşlık Profilleri hakkında sizlere biraz daha bilgi verelim.Bu yeni özellik yalnızca siz ve Snapchat’de arkadaş olduğunuz kişiler veya grup üyeleri tarafından görülebilir. Yani söz konusu bu yeni Arkadaşlık Profilleri herkese açık değil. Eğer konumunuzu Snapchat ile paylaşmayı seçtiyseniz, Snap harita konumunuz da bu profillerde arkadaşlarınıza gösterilebilecek.

Şirket ayrıca Snapchat’teki ilişkilerinizi vurgulamak için tasarlanan diğer özellikleri de çok yakında kullanıma sunacak. Örneğin Bitmoji ürünleri ve Bitmoji Hikayeleri gibi sizin ve arkadaşlarınızın Bitmojilerinden oluşan yeni bir özellik gelecek. Snapchat’de Arkadaşlık Profillerine erişmek için arkadaş listenizdeki bir arkadaşınızın Bitmoji simgesine dokunmanız yeterli. Salı günü yeni duyurulan bu özellik yavaş yavaş tüm kullanıcılarla buluşacak.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.