RipCord Kullanışlı ve hızlı bir sohbet istemcisi

Sohbet programları bilgisayarın icatından sonra en çok kullanılan programlar arasında yer alan programlardır. Hiç şüphesiz ki bilgisayar kullanan herkesin yolu bir şekilde sohbet programları ile kesişmiştir. Ripcord günümüzün sohbet programlarında oldukça iddialı bir program olarak dikkat çekiyor.. 

Ripcord, Slack ve Discord gibi popüler programlara alternatif olarak kullanabileceğiniz bir masaüstü sohbet istemcisidir. En önemli özelliklerinden biri bilgisayar kaynaklarını minimum düzeyde kullanması ve aynı zamanda sesli ve yazılı sohbetlerinizi gerçekleştirebilmeniz. Pek çok işlevsel özelliğe sahip olan uygulama, bu tür bir uygulamaya ihtiyacı olan herkesin işini fazlasıyla görebilecek türden diyebilirim. Kullandığınız kanalları özelleştirme, sesli sohbet, birden fazla hesap kullanma ve düşük CPU kullanma özelliklerine sahip olan Ripcord, mutlaka denemeniz gereken bir uygulama.

Hoş bir tasarıma da sahip olan uygulama ile metin fontlarından renklerine kadar pek çok özelleştirme yapabiliyorsunuz. Ripcords uygulamasını ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. İndirmek için tıklayınız.

 

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.