Photoshop Ücretsiz Olarak Nasıl Kullanırız?

Photoshop ücretsiz kullanmak için gerekli olan adımlar nelerdir? Photoshop programını ücretsiz yasal yollarla kullanmak mümkün olabilir mi ? Dünyaca ünlü görsel medya işleme programı adobe photoshop ücretsiz olarak nasıl kullanılır ? Bu yazıda piksel tabanlı popüler fotoğraf düzenleme programını herhangi bir ücret ödemeden nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

Dünya genelinde oldukça büyük bir popülerliğe sahip olan Photoshop, yıllar önce Adobe tarafından kullanıma sunulmuştur. Başarılı programın kullanılabilmesi için aylık ya da yıllık ücretli aboneliğe sahip olmak gerekmektedir. Peki , Düzenleme araçları konusunda çok geniş bir yelpaze sunan Photoshop’u bedava olarak kullanmak mümkün mü? Bu soru, çok sayıda kullanıcı tarafından en çok merak edilen sorular arasında yer almaktadır.

photoshop ücretsiz

Başarılı fotoğraf düzenleme programını ücretsiz olarak kullanmak mümkündür. Adobe, söz konusu program için 7 günlük ücretsiz deneme sürümü sunar. Hemen şimdi , Deneme sürümünü başlatarak herhangi bir ücret ödemeden programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Deneme sürümünü başlattıktan sonra dikkatli olmanızda fayda vardır çünkü deneme sürümü sona ermeden önce iptal etme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bedava deneme versiyonu aktif etmek için aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

Photoshop Ücretsiz Kullanma Adımları Neler?

  • Adobe resmi internet sitesini buradan ziyaret edin.
  • Üst kısımda bulunan “Yaratıcılık ve Tasarım” menüsüne tıklayın.
  • Photoshop’u seçin.
  • “Ücretsiz deneme” butonuna tıklayın.
  • 3 farklı seçenek arasından bir tanesini seçin.
  • E-posta adresinizi girin.
  • “Devam” butonuna tıklayın ve talimatları izleyin.

Bu işlemleri sırası ile yapmanız durumunda Photshop ücretsiz olarak 1 haftalığına kullanımınıza açılmış olacak.

Korsan Photoshop Nedir, Cezası Var mı?

Photoshop, Adobe şirketinin ücretli abonelik karşılığında sunduğu fotoğraf düzenleme programıdır. Ücretsiz deneme sürümü sona erdikten sonra programı yasal olarak kullanmaya devam edebilmek için ücret ödenmesi gerekir.

Bilgisayar korsanları Adobe ürünlerindeki amtlib.dll dosyasını yeniden yorumlayarak Photoshop yazılımını lisans ücreti ödemeden sınırsız kullanılabilir hale getirmiştir. Bu durum telif hakkı ihlali olup, hak sahibinin (Adobe) şikâyeti olursa 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu kapsamında cezai yaptırıma tabidir.

Burada anlatılmak isteneni biraz daha açmak gerekirse İnternete Photoshop indir , adobe Photoshop indir , Photoshop free gibi kelimeler yazdığınızda karşınıza full cracklı olarak çıkan ürünlerin tamamı korsandır ve yasal değildir. Bu tür internetten indirilen programlar sonucunda tespit edilmesi halinde kullanıcının yasal yükümlülükler ile karşı karşıya kalacağı bilinmelidir. Ayrıca Program ile birlikte çeşitli kötü yazılımlar indirilmesi ve bu yazılımların bilgisayarda daha büyük hasarlara yol açması da mümkündür.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.