Online video içeriği oluşturan platform: Offeo

Eğer bir işletmeniz varsa ve markanızın sosyal medya hesaplarını yönetmek için size yardım eden biri yoksa  işletme veya markanızı öne çıkarmak oldukça zaman alabilir. Çünkü bu iş için görsel öğeler çok önemlidir ve işlerinizin yoğunluğundan yeterli zamanı video ve görsel hazırlayarak bulamayabilirsiniz.

Şimdi size söyleyeceğimiz web sitesi bu sorunu yaşayanların imdadına yetişecek. Hazır şablonlarla, online video içerikleri hazırlamayı olanaklı hale getiren Offeo hem sosyal medya hesaplarının daha keyifli görünmesine olanak sağlıyor hem de video hazırlamakla geçen zaman kaybını en aza indirgiyor.

Peki bu hizmet ücretsiz mi ?

Sadece web üzerinden video oluşturabildiğiniz Offeo’da Free, Basic ve Premium olmak üzere üç farklı abonelik türü bulunuyor. Tüm kategorilerde sınırsız video oluşturma özelliği bulunsa da Free’de oluşturulan videolar maksimum 720p kalitesinde olurken, Basic ve Premium’da videolar 1080p kalitesine sahip oluyorlar. Free hesabında herhangi bir ücret ödenmezken, Basic için aylık 9 doları (yıllık abonelikte aylık 7 dolar), Premium üyelik içinse aylık 49 doları (yıllık abonelikte aylık 39 dolar) gözden çıkarmak gerekiyor.

Platformda video oluşturmak ise gerçekten çok kolay. Tamamen kontrol sizde. Öncelikle Kendinize bir Offeo hesabı oluşturuyorsunuz sonra ise istediğiniz boyuttaki şablonları seçiyorsunuz. Seçtiğiniz şablonun arka plan, yazı stili, yazı boyutu, kullanılan müzik ve videonun süresi gibi birçok özelliği de kişisel zevklerinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Tamamen yaratıcılığınıza kalmış.

Platformu kullanmadan önce nasıl video oluşturacağınız ise size minik videolarla anlatılıyor. Yani eğitiminide kendi veriyor. Bu arada İsterseniz kendi şablonlarınızı ve görsellerinizi de videoya dahil edebiliyorsunuz. Oluşturduğunuz videoyu indirmek istediğinizde mp4’ten gif’e kadar birçok formatı kullanabiliyorsunuz. Eğer videonuzu birileriyle paylaşmak istiyorsanız ön izlemenin bulunduğu bir link oluşturabiliyorsunuz.

Sosyal medyada daha interaktif paylaşımlar yapmak istiyor ve buna vakit ayıramıyorsanız hiç şüphesiz Offeo size yardımcı olacaktır. Platforma buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.