Bütün Radyoları Tek Uygulamadan Dinleyin : Radyo Kulesi

Bu yazımızda sizlere Radyo Kulesi isimli uygulamayı tanıtacağız.  Radyo Kulesi nasıl bir uygulama ? Nerden indirebilirim ? Hangi radyoları dinleyebilirim ? Nasıl kullanabilirim gibi sorularınıza bu yazımızda cevap vermeye çalışacağız. Eğer telefonunuzun kendiliğinden gelen bir Radyo özelliği yoksa bu uygulamayı indirerek telefonunuzun açığını kapatabilirsiniz.

Geçmişten günümüze kadar pek çok platformda radyo dinleniyor. Gerek radyo cihazları aracılığıyla gerek araçlar da gerekse de internet platformlarında dinlenen radyolar milyonlara ulaşmaya devam ediyor. Ülkemizde ve dünya da vazgeçilmez bir değer olarak görülen radyo günümüzde araç ve internet platformunda dinleyicilerine ulaşıyor. Yeni çıkan akıllı telefonlar da radyo yer almazken kullanıcılar mobil uygulamalar ile radyoları telefonlarına dahil edebiliyorlar.

Hem Android hem de iOS platformunda ücretsiz olarak yayınlanan Radyo Kulesi bu konuda kullanıcıların imdadına yetişiyor. Radyo Kulesi uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan binlerce radyo kanalını dinleyebilirsiniz. İnternet üzerinden radyo istasyonlarına ulaşan uygulama, günümüzde yüz binlerce kullanıcı tarafından kullanılıyor.

Radyo Kulesi APK İndir

Arabesk, caz, klasik müzik, pop, spor ve daha birçok kategoride yayın yapan 1000’den fazla radyo kanalına tek bir platformdan erişim imkanı sunan Radyo Kulesi uygulamasıyla, dilediğiniz radyo kanalını ücretsiz ve kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

Bu uygulama aynı zaman da kullanıcı dostu bir uygulama. Kullanıcıların sevdiği kanalları favorilerine eklemesine izin veriyor ve kullanıcı yüzlerce radyo kanalı içerisinde dinlemek istediği kanalı rahatca bulabiliyor.  Radyo Kulesi uygulamasında yine bir başka kullanıcı dostu özellikte , uyku modu özelliği.  Uyku modu özelliğini aktif ederek uygulamanın belirli bir süre sonra kapanmasını sağlayabiliyorsunuz. Eğer müzik dinleyerek uyuma gibi bir hobiniz varsa bu uygulama da ilgili ayarları yaparak istediğiniz saatte kapanmasınıa sağlayabilir böylece uykunuza devam edebilirsiniz.  Kategoriler arasında seçim yaparak sadece ilgili kategorideki radyo kanallarını da sıralayabileceğiniz Radyo Kulesi uygulamasında arama yaparak dilediğiniz kanalı bulabilirsiniz.

Radyo Kulesi

Uygulamada bulunan bazı radyo kanalları; Akustikhane, CNN Türk, Joy Türk, Kent FM, K Fizy, Habertürk Radyo, Radyo Fenomen, Sputnik, Kafa Radyo, Semerkand Radyo, Show Radyo, Alem FM, Slow Karadeniz FM, Slow Radyo, NTV Spor Radyo, Number One FM, Number One Slow, Number One Türk ve daha fazlası.

Radyo Kulesi APK Özellikleri

  • Onlarca farklı radyo istasyonu,
  • Basit kullanım,
  • Basit arayüzler,
  • Güvenli bir yapı

Kullanıcılar Android ya da iOS akıllı telefonlarının yanı sıra tabletlerinde de Radyo Kulesi adlı uygulamayı kullanabilirler. Benzersiz radyo kanalları ile dinleyicilere eğlenceli anlar sunan başarılı uygulama ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor.

Siz de cep telefonlarınızı ya da tabletlerinizi daha verimli kullanmak için bir takım faydalı uygulamalara gerek duyuyorsanız buradan diğer tanıttığımız uygulamalara göz atabilirsiniz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.