Netflix Uygun Fiyatlı Mobil Paket Türkiye’de Satışta !

Son zamanların popüler digital yayıncılık platformlarından olan Netflix hakkında güzel haberlerimiz var sizlere.. Birbirinden kaliteli yapımları bir araya getiren ve müşterinin istediği saat ve yerde izleme seçeneği sunan Netflix artık mobil seçeneği ile Türkiye de de satışta..

Netflix haberlerini takip eden okuyucularımız bilir , daha önce Hindistan ve Malezya’da Netflix Mobil Abonelik sistemi aktif edimişti. Bu olaydan kısa süre geçmesine rağmen Türkiye için de kullanıma sunuldu. Piyasa durumuna bakacak olursak ülkemizde oldukça iyi bir fiyata satıldığını da belirtelim. Hindistan’da almak istersek tl cinsinden 20 TL karşılığı satılan paket ülkemizde çok daha uygun fiyata alınabiliyor.

Maalesef HD yayın mevcut değil

Paket hakkında biraz sizleri bilgilendirmek gerekirse , açıkçası masaüstünde aldığınız performansı alacağınızı beklemeyin. Çünkü Hd yayın olmama gibi bir dezavantajınız var. Yayın kalitesi kesinlikle Hd olamıyor. Bunun sebebi olarak zaten mobil cihazda kullanılacak şeklinde bakılıyor. Çünkü TV’den ya da bilgisayardan açmanız da mümkün değil. Hal böyle olunca HD pakete gerek yok diye düşünülmüş. Ama günümüz telefonlarının yüksek çözünürlükte olmasından kaynaklı yine görüntünün kötü hissettireceği düşünülmüyor.

Gelelim bir başka dez avantaja , Sadece 1 hesap telefondan açılabiliyor. Aynı anda iki farklı yerden açmak mümkün değil. Önce indirip sonra izleme imkanınız bulunuyor. Sadece yeni üyeliklerde bu paket satın alınabiliyor. Diğer abonelerin yeni bir abonelik alması gerekiyor.

Bu paketi fiyatı ülkemiz için 7,99TL olarak belirlenmiş.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.