My Tamagotchi Forever : Sanal Bebek Geri Dönüyor !!

Hangimiz küçükken oynamadı ki o sanal bebekleri? Artık o plastik Tamagotchi’leri unutun çünkü çok kısa bir zaman sonra telefonunuzda daha iyi bir deneyim yaşama fırsatınız olacak! Ne de olsa devir değişti , teknoloji değişti , e sanal bebeklerinde gelişen teknolojiye ayak uydurması gerekiyor di mi ama 😉  Tamagotchi Forever, 15 Mart’tabizlerle buluşuyor!

Tamagothi Forever’da gerçek hayatta olduğu gibi dijital bir hayvan yetiştireceğiz, sağlıklı tutmaya çalışıp, beslenmesini, temizlenmesini ve yeteri derece uyumasına dikkat etmemiz gerekir. Bunlara ek birlikte oynayabileceğiniz gibi eğlenmek için de bol bol zaman olacak.

Tamagotchi

Tamagotchi Forever, 15 Mart’ta başlayacak!

Tamagotchi’nize dikkat etmelisiniz çünkü çevreye göre farklılaşabilir ve bu sanırım gerçek hayata oldukça benzer olacak. Tamagotchi Forever’da yeni arkadaşlar edinmek için keşfedebileceğiniz Tamatown adında bir kasaba bulunuyor. Tamagotchi Forever’da şu an ön kayıt yapabilmeniz mümkün hatta resmi sitesine gidip kayıt olduktan sonra çekilişe katılarak Tamagothi karakterine ilham kaynağı olabilirsin. Katılanlar arasından rastgele çekiliş yapılarak kazanan belli olacak. Bu sen de olabilirsin!

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.