Mobildeki en iyi ücretsiz futbol menajerlik oyunu : Soccer Manager 2019

Soccer Manager 2019, Android özelinde değil, mobil platformda en çok indirilip oynanan futbol menajerlik oyunu. SEGA’nın geliştirdiği Football Manager Mobile’a en iyi ücretsiz alternatif. Hem de Türkçe dil seçeneğiyle geliyor, oynaması oldukça kolay. Mobil cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz kaliteli bir futbol menajerliği oyunu arıyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

Dünyanın dört bir yanından 33 ülkeden 800 kulüp (Avrupa ve Güney Amerika’nın ana ligleri dahil)  arasından seçiminizi yapıp şampiyonluk yarışına girdiğiniz harika bir futbol menajerlik oyunu Soccer Manager 2019. 2018 – 2019 sezonu güncel lig ve kadrolar, kuşbakışı görünüm yerine sürükleyici üç boyutlu maç deneyimi, stadyum inşa etme, detaylı taktikler, kapsamlı oyuncu veritabanı, dünyanın en büyük kulüpleri ile mobildeki en iyi futbol menajerliği oyunu diyebilirim. Antrenman planlama, kulüp tesisi geliştirme, transfer, takımın mutlu olmasını sağlama, her şey sizde.

Soccer Manager 2019 Özellikleri:

  • 2018 – 2019 sezonu güncel kadrolar
  • Üç boyutlu sürükleyici maç deneyimi
  • Üç boyutlu oyuncu modelleri
  • Yeni aktif ve gerçekçi transfer sistemi
  • Gelişmiş iş teklifleri
  • Yepyeni kullanıcı arayüz

 

Soccer Manager ‘ın youtube kanalında oyunla ilgili bilgilendirme ise şu şekilde : 

Sürükleyici bir futbol menajer simülatörü olan Soccer Manager 2019′ da favori takımını şampiyonluğa taşı. En iyilere karşı menajerlik yeteneklerini test etmek için en iyi takımlardan biriyle mi oynayacaksın yoksa zor durumda olan alt liglerdeki başka bir takımın zafere ulaşmak için mücadele etmesine yardım mı edeceksin, karar ver. Avrupa ve Güney Amerika’nın ana ligleri de dahil olmak üzere, dünyanın dört bir yanındaki 33 ülkeden 800 kulüp arasından seçimini yap. Böylece dünyanın en büyük kulüplerinden birini yönetme şansına sahip olacaksın.

Menajer olarak antrenman planlamalarından, kulüp tesislerinin geliştirilmesine, transferlere, takım seçimine ve takım taktiklerini belirlemeye kadar bütün kararları sen verirsin. Gerçekçi Menajerlik Tecrübesi: Favori oyuncularını transfer et veya transfer piyasasında bir servet elde et ve kadronu gerçekçi bir ekonomi ile yönet.

Oyuncu sözleşme görüşmeleriyle takımının mutlu olmasını sağla ve gelişmiş müsabakalar ile lig playofflarında sahayı domine et. Başarın, menajerlik kariyerini ilerletmek için daha prestijli iş teklifleri ile ödüllendirilecek. Sürükleyici Maç Günü Tecrübesi: Tüm herşeyi gerçekçi bir şekilde 3D ortamda önünde izle.Oyuncuların bireysel ve takım talimatlarını yerine getirirken takımının performasını analiz et. Gol fırsatı kovalarken, canlı taktiksel değişiklikler yaparak rakibine karşılık ver. Takımınızı saha içinde ve saha dışında kurunuz.

Yeni yıldız oyuncuları takip ediniz, oyuncularınızın en iyi olmaları için onları destekleyin ve yeni ve geliştirilmiş tesislerle geleceğin yeteneklerini eğitin. Derin Antrenman Sistemi: Şimdi takımınızın antrenmanını kontrol edebilir, oyuncularınızın geliştirmesini istediğiniz nitelikleri seçebilir ve sahadaki tüm performanslarını yükseltebilirsiniz. En büyük stadyumu inşa edin. Yıldızlarınızın parlamaları ve taraftarlarınızın zafere doğru kükremeleri için dünya kılasmanında bir stadyum inşa edin

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.