Microsoft , Windows 10 İçin yeni duvar kağıtları yayınladı

Eğer siz de masaüstünüzden sıkıldıysanız sizler için güzel bir haberimiz var. Microsoft, Windows 10 işletim sistemini daha fazla özelleştirmek isteyenler için 18 parçalık bir duvar kağıdı paketi yayınladı.
Her ne kadar piyasaya çıktığından beri stabilite ve güvenlik alanında yaptığı güncellemeler ile  birçok adım atmış olsa da özelleştirme ve görsellik açısından Windows 10 için çok ta büyük bir değişiklik olduğu söylenemez. Hatta Karanlık temanın bile 3 sene sonra karşımıza yeni çıktığını düşününce bu alanda işler pek de parlak değil.

 

Microsoft bunun farkında olacak ki , Windows 10’un bu boşluğunu az da olsa doldurabilecek bir duvar kağıdı paketi yayınlandı.” Hay Hay Hay ” adı verilen bu duvar kağıdı paketi 18 adet görsel içeriyor. Buna karşın temaya özel sesler ve diğer özelleştirmeler beklemeyin. Bu paket sadece duvar kağıtları içeriyor.

Bu pakete Micrososoft’un Store üzerinden ulaşabilirsiniz , bunun için buraya tıklamanız yeterli. Kurulumu yaptıktan sonra ‘Ayarlar > Özelleştirme > Temalar‘ sekmesine giderek yeni duvar kağıtlarınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.