Kadınların kıyafetlerini silen Deepnude isimli uygulama kapatıldı

Kadınlara Müjde ! Gelmiş geçmiş en tuhaf ve sapıkça uygulamalardan olan Deepnude uygulamasının fişi çekildi! Deepnude uygulaması nedir ? Deepnude ,Fotoğraflarda kadınların kıyafetlerini silerek onları çıplak gösteren mobil uygulamadır.

Kadınların kıyafetlerini silince dikkat çekti

50 dolar fiyatla satılan Deepnude  isimli uygulama, kullanıcının yüklediği footğraftaki kadınların elbiselerini dijital olarak siliyordu. Yerine ise kadının bedenine uygun şekilde çıplak bedenler yerleştiriyordu. Nasıl bir akla sahip insanın böyle bir uygulamayı yaratması ve hangi kafadaki insanların buna 50 dolar ödeyerek alacağını tahmin etmeniz uzun sürmez herhalde.

Nitekim ilgili uygulamanın ömrü çok uzun sürmedi. Çünkü Pek çok genç tarafından, ayrılıkdıkları sevgililerinden intikam alma amacıyla kullanılmaya başlanan uygulama, sosyal medyada büyük tepki çekince geliştiricileri uygulamayı kapamak zorunda kaldı.

Uygulamanın yanlış amaçla kullanıldığını ve insanları mağdur ettiğini dile getiren geliştiriciler, 50 dolar gibi fahiş bir fiyat koyan yönetim , bu yöntemle para kazanmak istemediklerini belirttiler.

Uygulamayı daha önce satın alanlar da uygulamayı silmeleri halinde satın alma ücretini geri alabilecekler. Ancak kullanmaya devam etmek isteyenler, uygulamayı telefonlarında çalıştırmaya devam edebiliyorlar. Geliştiriciler ise uygulamanın paylaşılmamasını istiyor. Böyle bir uygulamanın paylaşılmama ihtimali olduğunu düşünmüyoruz..

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.