İos İçin Tik Tok Videoları Nasıl İndirilir ?

Son zamanların popüler video uygulaması olan Tik tok videolarını ios kullanıcıları herhangi bir 3. parti yazılım kullanmadan başkalarına ait videoları telefonlarına indirebilir. Bunu yazdık diye tik tok programında indir , kaydet gibi butonlar aramayın.  işiniz kolay gibi gözükse de ufak bir hile yapmamız gerekiyor videoları indirmek için. Şimdi kısaca bu hile den bahsedelim..

1. Tik Tok uygulamasını açıp, indirmek istediğiniz videoya gelin ve sağ tarafta dikey olarak konumlandırılan simgelerden “Paylaş” simgesini seçin

2. Paylaş simgesini seçtikten sonra açılan listeden “E-posta” simgesini seçin. (Eğer listede “E-posta” simgesini göremiyorsanız menüyü sola doğru kaydırın)

3. Tik Tok uygulamasının fotoğraflarınıza erişme iznini “Tamam” butonuna dokunarak onaylayın.

4. Uygulamaya erişim izni verdikten sonra seçtiğiniz video galerinize indirilmeye başlayacak.

5. E-posta penceresi açıldığı zaman sol üst köşeden ilk önce “Vazgeç” butonuna daha sonra “Taslağı sil” butonuna dokunun.

6. iOS’ta tüm işlemler bu kadardı. Bu işlemler sonucunda seçtiğiniz video galerinize kaydedilmiş olacak. iOS işletim sisteminde Tik Tok videolarını galeriye kaydetmek Android cihazlara nazaran daha kolay çünkü video indirmeniz için üçüncü parti uygulamalara gerek yok. Bir de “Android özgürlüktür” derler 🙂 İyi eğlenceler…

iOS'ta Tik Tok Videolarını Galeriye Kaydetmek
Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.