İnternetten Kolayca Video İndirin : TubeGet

Sosyal paylaşım sitelerinde beğendiğiniz videoları indirmek isteyebilirsiniz ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Bu blog yazımızda YouTube, Facebook, Instagram, Dailymotion ve daha onlarca internet sitesinden ücretsiz, hızlı ve kolay video indirmenin yolunu öğreneceksiniz.

YouTube video / müzik indirme ve YouTube dönüştürücü için piyasada pek çok program mevcut ancak bugün tavsiye edeceğimiz programla YouTube başta olmak üzere binlerce internet sitesinden videoları tek tıkla, hem de istediğiniz formatta indirmeniz mümkün.  Ücretsiz YouTube video indirme (video klip, müzik, çalma listesi, altyazı) YouTube MP3 dönüştürücü olarak öne çıkan, internetten video indirmeyi kolaylaştıran Gihosoft TubeGet programını incelemeye başlayalım..

Tüm Siteler İçin Tek Bir Video İndirme Programı

Az önce de belirttiğimiz gibi İnternetten ücretsiz video indirmenin pek çok yolu var. Facebook, YouTube, Vimeo, Twitter, Instagram, Dailymotion ve daha popüler onlarca video bulunduran siteden indirme yapmak programsız da mümkün. İsterseniz internette youtube ya da facebook ya da nereden video indirmek isterseniz o sitenin adını yazıp sonuna video indir yazıp internette taratırsanız karşınıza ilgili site videosunu indirebileceğiniz siteler çıkacaktır. Karşınıza çıkan sitelerde linki kopyalıp indir tuşuna basarsa ilgili siteden videoyu indirebilirsiniz.

Her bir sitedeki video için ayrı ayrı aramalar yapıp siteler açmaktansa  bir video indirme programına sahip olursanız daha kısa sürede daha fazla videoyu daha yüksek kalitede indirme şansınız mümkün. Video indirme programları arasından ücretsiz olanlara baktığımızda onlarca kaliteli program karşımıza çıkıyor lakin çoğunluğu ücretsiz sürümde can sıkan sorunlar yaşatıyor.

Gihosoft TubeGet adlı program ise burada eş değerlerinden öne çıkan bir program. Ücretsiz sürümde bir kullanıcının istediği tüm özellikleri sunuyor. Ücretsiz YouTube video indirici olarak geçse de YouTube dışında yüzlerce hatta binlerce internet sitesinden video indirme yapmanıza izin veriyor. YouTube videoları ister video olarak ister MP3 veya başka bir formatta indirebiliyor, indirdiğiniz videoları Android/iPhone telefonunuza tek tıkla transfer edebiliyorsunuz.

Sadece Üç Adımda YouTube Videoları İndirin:

Gihosoft TubeGet ile YouTube’dan video indirmek oldukça basit. YouTube video bağlantısını kopyalıyor, video çözünürlüğünü seçiyor ve indir butonuna tıklıyorsunuz. Evet, sadece üç adımda YouTube’dan dilediğiniz videoyu indirmiş oluyorsunuz. Üstelik video YouTube’a maksimum hangi çözünürlükte yüklenmişse o kalitede indiriyorsunuz. 60FPS, 1080P, 4K veya 8K… Programın bir kısıtlaması yok!

Gihosoft TubeGet Neden En İyi Ücretsiz YouTube Video İndirici ve Dönüştürücü?

Hem Windows hem de Mac kullanıcılarının ücretsiz indirip kullanabileceği video indirme programı Gihosoft TubeGet’in öne çıkan özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Online videoları ücretsiz indirin: YouTube, Vimeo, Vevo, Dailymotion, Facebook, Twitter, Instagram ve onlarca siteden videoları Full HD, 4K, 8K kalitede indirin.
  • YouTube’daki herhangi bir içeriği indirin: YouTube çalma listelerini, altyazıları, gömülü videoları, 60FPS videoları hızlı bir şekilde indirin.
  • YouTube videolarını indirin ve dönüştürün: YouTube videolarını ve çalma listelerini MP3 ses dosyası olarak indirin.
  • Tek tıkla indirme ve otomatik transfer: Tek tıkla indirme modu sayesinde videoları zahmetsizce indirin. İndirilen dosyaların mobil cihazınıza otomatik olarak aktarılması için otomatik transfer özelliğini açın.
  • Multimedya dosyalarını transfer edin ve yönetin: Android/iPhone telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve tüm indirdiğiniz müzikleri kolayca cihazınızda görüntüleyin, düzenleyin.
  • Medya verilerini yedekleyin ve geri yükleyin: Cihazınızın bozulup tüm müziklerinizin uçma gitme riskine karşı medya verilerini yedekleyin, sonrasında kolayca yedekten geri yükleyin.

YouTube, Dailymotion Facebook, Instagram ve diğer video barındıran sitelerden video nasıl indirilir? sorusunun yanıtı Gihosoft TubeGet. Her site için ayrı video indirme programına ihtiyacınız yok. Tek bir programla dilediğiniz siteden videoyu dilediğiniz formatta indirin. Unutmadan, programın ücretli sürümü de bulunuyor ancak ücretsiz sürüm gayet yeterli.

Özellikler Ücretsiz Sürüm Ücretli Sürüm
YouTube HD ve 4K video indirme Evet Evet
YouTube İçeriği İndirme (Çalma Listesi, Kanal, Kategori gibi) Evet Evet
Vimeo, Twitter, Facebook, Instagram ve 10.000+ popüler siteden indirme Hayır Evet
Tek tıkla indirme modu Hayır Evet
Maksimum indirme hızı 4Mbps Sınırsız
YouTube videolarından sesi çıkarma ve indirme M4A M4A, MP3
YouTube altyazı indirme Hayır Evet
YouTube videoları AVI, WMV, MKV, iPhone, iPad, Android ve diğer formatlarda çevirme Hayır Evet
Ücretsiz ömür boyu yükseltme ve tekink destek Hayır Evet

Not: Gihosoft RePicvid Photo Recovery programı yardımıyla Windows kullanıcıları bilgisayarlarından kaybolan veya silinen fotoğrafları ücretsiz bir şekilde geri getirebilirler. Silinen fotoğraflarınızı geri getirmek istiyorsanız RePicvid Photo Recovery for Free yazılımını mutlaka denemenizi öneririz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.