Instagram ‘da Yüksek Beğeniler Alabileceğiniz En İdeal Saatler

İnstagram da yüksek beğeniler alan resim veya videolara sahip olmayı hemen hemen herkes ister. Sonuçta her insan da biraz ego vardır. Sizde Instagram ‘da yüksek beğeni sayılarına ulaşmak mı istiyorsunuz? Öyleyse ne paylaştığınız kadar, ne zaman paylaştığınız da önemli.
Hopper HQ’daki uzmanlar, en yüksek beğeni sayısı için ideal saatleri belirlemiş.Yani belirlenen saatlerde gönderi yaparsanız daha yüksek beğeni alma şansınız daha yüksek demektir.  Bu ideal zamanlardan bazıları oldukça şaşırtıcı. 
Uzmanlar işe Instagram algoritmasıyla başlamışlar. Bu algoritma sayesinde herkesin akışı kişisel hale geliyor. Analize göre bir gönderinin en verimli performansa sahip olduğu zamanlar ise şöyle:

 

Pazartesi – 13:00

Salı – 05:00

Çarşamba – 15:00

Perşembe – 16:00

Cuma – 05:00

Cumartesi – 11:00

Pazar – 10:00

Hopper HQ’nun bir de ücretsiz aracı yayınlandı. Bu araç, Instagram’da sizin profilinize özel olarak beğeni almanın en muhtemel olduğu saatleri çıkartıyor. Yani yukarıda verdiğimiz saat ve günler genel , daha kişisel beğeni sayılarının ortaya çıkması için verdiğimiz linkten hesaba giriş yapılması gerekmektedir. Giriş yapınca ilgili sistem eski gönderileri, takipçilerin aktivite saatlerini ve başka değişkenleri kullanıyor ve sizin için uygun zaman dilimlerini veriyor.

Şunu da belirtmeliyiz ki , Bu araç yalnızca işletme sayfalarına hizmet veriyor, kişisel hesaplar için bir değerlendirme yapmıyor.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.