Instagramda Yeni Özellik: Instagram kaybolan mesaj Nasıl Atılır ?

Bugün İnstagram kullanıcıları için oldukça önemli bir özelliği duyurucaz. Özellikle görüşmenizde sorun teşkil edeceğiniz kişilere ulaşma konusunda büyük kolaylık getirecek bir özellik. Çünkü bu özelliğe göre artık instagram mesajları okunduktan sonra kaybolabilecek. Ayrıca ekran resmi alındığında da size instagram bildirim göndericek. Instagram kaybolan mesaj özelliği nasıl kullanılacak.. Öğrenmek için devamını okuyun..

Instagram’ın yazılım geliştirme ekibi uygulamaya yeni özellikleri entegre ediyor. Son gelen özellik ile birlikte mesajlar görüldükten hemen sonra kaybolacak. Instagram kaybolan mesaj özelliği kullanımı oldukça basit.

Yeni özelliği kullanmak için öncelikle Instagram DM’den mesajlaşma ekranına gitmeniz gerekiyor. Ekranı yukarı doğru kaydırdığınızda kaybolan mesaj bölümü açılıyor. Açılan bölüme yazdığınız mesajların tümü görüldükten hemen sonra kaybolacak.

Kaybolan mesaj modu açık iken ekran görüntüsü aldığınızda karşı tarafa bildirim gidiyor. Bu yüzden ekran görüntüsü alırken dikkatli olmanızda fayda var.

Instagram kaybolan mesaj özelliği şu anda bazı kullanıcılarda kapalı. Özellik kademeli olarak yayına alınıyor. Özellik sizde şu anda gözükmüyor ise yapmanız gereken herhangi bir şey bulunmuyor. Kaybolan mesaj özelliğinin ilerleyen saatlerde tüm kullanıcılara açılacağın tahmin ediyoruz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.