Instagram’da En Popüler Paylaşımlarını Kolaj Haline Getirin

Koskoca bir yılı geride bırakmaya hazırlandığımız bu günlerde Instagram’ın 2018 yılını anmak için geliştirilen yepyeni Top Nine for Instagram uygulaması sayesinde hesabınızın en popüler paylaşımlarına bakabilir ve ayrıca 2018 içerisinde ne kadar beğeni aldığınızı görebilirsiniz.

Uygulama geliştiricisi Beta Labs tarafından oluşturulan Top Nine aracı 2018 için güncellendi ve şu anda kullanım için sizleri bekliyor. Bu uygulama sayesinde ;  başta kendi profiliniz olmak üzere istediğiniz bir hesabın en çok beğeni alan dokuz paylaşımını görebilir ve bunlardan bir kolaj oluşturabilirsiniz. Böylelikle 2018’e özel Instagram özetini de çıkarmış olursunuz.

Ancak bu yılki Top Nine uygulaması daha önceki yıllardan farklı bir işleme sahip. Top nine 2018 ilk defa kolajların gönderilmesi için kullanıcılardan bir adet e-posta adresi istiyor. Beta Labs’ın kurucusu Kevin Natanzon bunun nedeninin, geçmiş yıllardaki talebin çok yüksek olması nedeniyle uygulamanın her zaman kullanıcıların istediği kadar hızlı bir şekilde kolaj oluşturmayacağı olduğunu söylüyor. Yani yeni uygulamada kolajınız hazır olur olmaz e-posta ile gönderecek.

Aynı zamanda yakın zamanda gelecek olan yeni özellik kapsamında sadece fotograflar değil  videolarınızı da görüntüleyebilecek ve bunları da kolaj haline getirebileceksiniz. Pek çok Instagram hesabının severek kullandığı bu uygulamadan faydalanmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Buraya Tıklayın

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.