Instagram için sesli ve görüntülü konuşma özelliği!

Gran Canaria, Spain - December 13, 2015: Woman watching Instagram news from RossHelen account with new iPhone 6s Space Gray on the blurred sea background. iPhone 6 was created and developed by the Apple inc. Instagram is a popular online social networking service. RossHelen is famous travel stock photographers

Instagram’a görüntülü ve sesli konuşma özelliği geliyor. Devreye alınması için son çalışmaların yapıldığı sesli görüşme ve video görüşme özelliği hakkında önemli bilgiler sızdı. APK’dan sızan bilgiler sesli ve görüntülü görüşme özelliğinin her an devreye alınabileceğini gösteriyor.

Sızdırılan bilgilere göre Instagram’a sesli ve görüntülü görüşme yapabilme özelliği geliyor. Facebook’un WhatsApp’tan sonra Instagram’a da ekleyeceği özellik, bu sayede şirketin sahip olduğu tüm platformlara gelmiş olacak.

Bilgiler hazırlanan APK dosyasından sızdı. APK’yı detaylıca inceleyen geliştiriciler, video ve sesli görüşmeler için hazırlanmış ikonları buldu. İkonların APK içerisine yerleştirilmesi, özelliğin kısa süre içerisinde kullanıma sunulabileceği anlamına geliyor. Sesli ve görüntülü görüşme özelliği devreye alındıktan sonra DM bölümünün yanına yeni bir ikon eklenecek. İkona tıklandığında görüntülü ve sesli görüşme geçmişinin görüntüleneceği ekran karşımıza çıkacak.

Her an duyuru yapılabilir

Özelliklerini tanıttıktan çok kısa süre devreye alan Facebook, Facebook ve WhatsApp için hikayeler özelliğini, duyuruyu yaptıktan hemen sonra devreye almıştı. İkonlar APK içerisine eklendiğine göre görüntülü görüşme desteği her an devreye alınabilir.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.