Huawei P20 Pro artık iki kat daha performanslı!

Huawei’nin Mart ayında kullanıcılar ile buluşturduğu amiral gemisi modeli P20Pro, kamerası ile liderliği elinde bulundururken, güçlü bir donanıma sahip. Şirket yayınladığı güncelleme ile Huawei P20 Pro’yu çok daha güçlü hale getirdi.

Huawei, Mate ve P serisini dikkat çekici yenilikler ile buluşturacağına dair söz vermişti. Bunlardan ilki, son dönemde adından sıkça söz ettiğimiz GPU Turbo oldu. Yayınlanan güncelleme ile Huawei P20 Pro GPU Turbo özelliğine kavuştu.

Huawei P20 Pro GPU Turbo teknolojisine kavuştu!

670 MB boyutundaki güncelleme CLT-L29 8.1.0.152 yazılım sürüm numarası ile karşımıza çıkıyor. Güncelleme notlarında ilk dikkat çeken detay GPU Turbo teknolojisi olurken, bunu kullanmak için gerekli olan Game Suite yazılımı cihaza ekleniyor. Ayrıca, Temmuz ayı güvenlik yamaları P20 Pro ile buluşturuluyor.

Huawei P20 Pro GPU Turbo güncellemesi!

Honor Play modeli ile ortaya çıkan GPU Turbo teknolojisinin, cihazın grafik işlem performansını yüzde 60‘a kadar artırırken, güç tüketimini ise yüzde 30 oranında düşürebildiği belirtiliyor. Bu teknoloji ile HDR benzeri görselleştirme yapılıyor.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.