Hepsiburada WhatsApp Müşteri Hizmetleri

E-Ticaret devi Hepsiburada, müşteri memnuniyetini artırmak için WhatsApp Business üzerinden müşterilerine destek vermeye başlıyor. 

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Hepsiburada, WhatsApp’ın yeni platformu WhatsApp Business üzerinde hizmet vermeye başladı. Müşteri Hizmetleri desteğini daha da artırmak isteyen şirket, bunun için 08.00 – 24.00 saatleri arasında 0850 252 40 00 numaralı WhatsaApp hattı üzerinden müşterilerinin sorularını yanıtlayacak.

Bu yeni sistemle birlikte müşteriler, konuşmanın zor olacağı yerlerde de Hepsiburada’nın müşteri hizmetlerinden faydalanabilecek. E-ticaret devinin sağladığı yeni sistem ile birlikte, internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen, ancak kafasında bazı sorular oluşan kişiler de daha güvenli bir şekilde alışveriş yapabilecekler.

Konuyla ilgili açıklama yapan Hepsiburada Müşteri Deneyimi Direktörü Göksü Tugay, “Müşterilerimize bir yandan ürün çeşitliliğimiz ve teknolojik altyapımızla kolay ve pratik alışveriş imkanı sunarken, öte yandan da onların alışveriş deneyimlerini sürekli iyileştirmeyi sürdürüyoruz. Bu kapsamda müşterilerimize sunduğumuz self servis seçeneklerini çoğaltarak onlara hem daha kısa zamanda hem daha hızlı hem de kullanmayı en fazla tercih ettikleri yöntemle bize ulaşmalarına olanak tanıyoruz. Buradan yola çıkarak Türkiye’de e-ticarette bir ilk olan WhatsApp üzerinden müşteri hizmetleri servisimizi başlattık. Müşterilerimiz artık istedikleri ortamda, kolayca bize ulaşarak çözüm ya da yanıt bekledikleri noktalarda hizmet alabilecek” dedi.

Özellikle e-ticaret sitelerinde iletişimin çok önemli olduğu düşünülürse Hepsiburada’nın geçtiği yeni destek sistemini yakında başka sitelerde de görmeyi umuyoruz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.