Henüz Doğmayan Bebeğin Instagram’da 114 Bin Takipçisi Var

Daha dünyaya gözlerini açmayan bebek sosyal medyada ünlü oldu. Bu nasıl olabilir dediğinizi duyar gibiyiz. Günümüzde milyonlarca genç belki bu nüfusa sahip olmaya çalışırken henüz doğmamış bir bebek nasıl bu kadar fan toplayabiliyor ? Bunun sebebi  Kidfluencer olarak tanımlanan çocuk influencerlar sosyal medyada bu günlerde bir hayli gündemde olmaları

Influencer kelimesini açıklamak gerekirse bir markayı ya da belli bir ürünü ön plana çıkartmak için tanınmış kişiler ve hesaplarca yapılan tanıtım ve pazarlama aktivitelerini yapan kişilere denilmekte. Şu anda 114 bin takipçisi olan Halston Blake Fisher isimli doğmamış bebek, Instagram’da her geçen dakika  büyümeye ve daha fazla takipçi kazanmaya devam etmekte.

Bebeğin Instagram hesabından 15 Kasım’da paylaşılmış sadece bir adet gönderi bulunmakta. Gönderide “Mart 2019’da gelin Bebek Halston bunu yaptığınız için teşekkür ediyor. Mackenzie teyze”açıklaması bulunmakta. Buradan da anlayacağınız üzere Halston Blake Fisher isimli bebeğimiz doğdu doğacak..

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Arriving March 2019 👶🏼 Thanks aunt Mackenzie for making this for baby Halston 🌿 @mackenzierylander

Halston Blake Fisher (@halston.blake)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bebeğin babası Kyler Fisher yaptığı açıklamada bebeğin Instagram hesabında yaptığı paylaşımlardan 10.000 ila 20.000 dolar arası sponsorluk ücreti aldığını söyledi. Bebek dünyaya zengin olarak gelecek gibi görünüyor.

Kidfluencerlar sosyal medyada ünleri ile gündemden düşmüyorlar ancak gizlilik konusundaki endişeleri de beraberinde getiriyorlar. Ailenin açtığı Instagram hesabını çocuk doğduğunda istemeyebilir.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.