Google’dan Tatilcileri Sevindirecek Yeni Uygulama!

Malumunuz bahar aylarna girdik ve önümüz yaz.  Tatil planları yapanlara Google dan müjde gibi bir haber var. Google geçtiğimiz hafta Price Insight adlı yeni uygulamasını duyurdu. Uygulama, özellikle seyahat etmek ya da tatile çıkmak isteyenlerin işini kolaylaştıran çok önemli özellikler sunuyor.

Price Insight uygulamasında gidilmek istenen yer ( durak ) seçildiğinde ya da istenilen uçuşlar aratıldığında Google’ın fiyat veri tabanı sizleri karşılıyor. Bu sayede tatil rezervasyonu yapmak isteyenler için google en uygun uçak ve otel fiyatları gösteriliyor.

Tatile çıkmak isteyenler, bir uçuş için fazla para ödeyip ödemediklerini, uygun fiyata bir tatil satın alıp alamayacaklarını, bir uçak bileti için ortalama fiyat seçeneklerini ve daha fazlasını bu uygulama ile kolayca öğrenebiliyorlar. Böylece tatilciler büyük bir yükten bu uygulama sayesinde kurtulmuş oluyor.

Otel seçenekleri konusunda da kullanıcılarına yardımcı olan Google Price Insight, seçilen otelde uygun bir kampanya olup olmadığını ya da benzer özelliklere sahip diğer yakın otellerin fiyat karşılaştırmalarını gösterebiliyor.

Google’ın yapay zeka algoritmalı uygulaması sayesinde sunulan fiyatlardan daha ucuz fiyata hizmet sunan benzer oteller de gösteriliyor. Ayrıca çok fazla seçenek arasında karar verilemiyorsa filtreleme yöntemi ile en iyi kampanya sunan oteli bulmak da mümkün.

Uygulama üzerinden yapacağınız uçuşu ve oteli belirledikten sonra, tatil şirketi aracılığıyla ya da Google üzerinden rezervasyon yapabiliyorsunuz.

Uygulama ile ilgili bir link henüz mevcut değil. İlgili linke ulaştığımızda sitemiz üzerinden duyuracağız. Erken rezervasyon fırsatlarından bu yaz yararlanmak için gerçekten az bir zaman kaldı. Umarız en kısa zamanda Google Price Insight kullanıma açılır.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.