Google, Filipinler’de Bedava İnternet Projesi

Google, Filipinler’de gerçekleştirdiği konferansta öyle bir müjde verdi ki Filipinlilere büyük bir çoşku yaşattı. Filipinlerde ki bu büyük çoşku nun nedeni , Google Station programına Filipinlerinde dahil edilmesi..

Hindistan, Meksika, Tayland gibi birçok ülkede devreye sokulan Google Station projesinin bir sonraki durağı belli oldu. Şimdi de Filipinler’de hizmete giriyor. Google Station projesiyle, Filipinler’de belirlenen tam 50 noktada ücretsiz Wi-Fi hizmete girecek. Tüm kablosuz internet noktaları, şubat ayının sonuna kadar devreye gireceği bilgisi öğrenildi.

Tıpkı diğer ülkelerde olduğu gibi her Wi-Fi noktasının 30 dakikalık bir sınırlaması olacak. 30 dakika dolduğunda, kullanıma devam etmek için tekrardan giriş yapmanız istenecek. Bunun gerekçe olarakta oluşacak muhtemel yoğunluğu ve internetin hızını belli bir seviyede tutabilmek.

PLDT ve Smart Communications firmalarıyla yapılan partnerlik ile hizmete sunulan Google Station’ın yeni dönemdeki duraklarından birinin de Türkiye olması konusunda umudumuzu kaybetmiyoruz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.