Gmail Alternatifi E-Posta Uygulaması Spark Android’e Geldi

Uzun zamandır İOS ekosisteminde olan Spark, nihayet Android’e de geldi. Gmail alternatifi bir e-posta uygulaması arıyorsanız Spark tam size göre olabilir. Bu yazıda Spark hakkında bilgisi olmayanlar için kaynak niteliğinde bilgiler bulabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım..

Spark Android Özellikleri

Apple ürünlerini kullananların aşina olduğunu düşündüğümüz bir uygulama Spark. İçerisinde birçok özelliği barındırmakta olan Spark sayesinde, maillerinizi erteleyebilir veya zamanlayabilirsiniz. Hızlı, basit ve maillerinizi kolayca yönetmenizi sağlayan modern yenilikçi arayüz sunan Spark, önemli maillere odaklanmakta ve gereksiz mail bildirimlerini göndermemekte.

Spark’ı kullanırken akıllı önceliklendirme özelliğinden faydalanabilmektesiniz. Peki nedir bu akıllı ölçeklendirme ? Bu özellik sayesinde gelen kutunuzu istediğiniz gibi özelleştirebilmektesiniz. Spark Android‘e gelen bir diğer yenilik de akıllı arama. Bu akıllı arama özelliği ile tüm e-postalarınızı uygulamanın sağ üst kısmından kolayca arayıp bulabilmektesiniz.Her ne kadar akıllı  arama desekte şuan hotmail , gmail gibi bilindik mail hizmeti veren firmalarda dan bildiğimiz bir özellik. Klasik mail içi arama satırı..

Spark Android’in yapabilecekleri bitmedi! Spark sayesinde çalışma arkadaşlarınızla birlikte e-posta oluşturabiliyor, özel olarak tartışma yapabiliyorsunuz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.