Frekans – Yakındakilerle Rastgele Sesli Sohbet

Frekans, Android telefon ve tabletleriniz üzerinden kullanabileceğiniz, yakın çevrenizdeki kullanıcılarla anonim olarak sesli ve yazılı sohbet yapmanızı sağlayan bir arkadaşlık uygulamadır.

Bu uygulama herhangi bir süre kısıtlaması olmadan, çevrenizde bulunan diğer kullanıcılarla anonim şekilde sesli iletişim kurabileceğiniz bir andorid uygulamasıdır.

Gelelim bu uygulamnın kullanımına , Frekans uygulamasına girdikten sonra ilk olarak hangi alan içinde arama yapacağınızı seçiyor, sonrasında ise hemen anonim olarak çevrenizdeki kişilerle etkileşime geçmeye başlıyorsunuz.

Ekran Görüntüsü Resmi

Benzer uygulamaların aksine herhangi bir süre kısıtlaması olmayan Frekans, dilediğiniz kadar sohbet etme imkanını kullanıcılarına sunuyor. Anonimliği sonuna kadar koruyan Frekans, herhangi bir şekilde isminizi ya da diğer önemli bilgilerinizi, karşınızdaki kişiye sunmuyor. Yani gizlilik esastır.

Bir başka özelliği olan Oda kurma özelliğiyle belirli bölgelere ya da konulara göre oda kurabiliyor, böylece sohbet etmek istediğiniz kişileri daha kolay bulabiliyorsunuz.

Ekran Görüntüsü Resmi

Uygulama özellikleri

  • Süre Kısıtlaması Yok
  • Konum Tabanlı
  • Anonim
  • Güvenli
  • Dilersen sadece yakınındakilerle görüşme
  • Oda Kurma: Frekansa eklenen oda kurma özelliğiyle dilediğiniz konuda oda açabilir veya açılmış odalara katılabilirsiniz. Bu sayede tartışmalar yaratabilirsiniz. Oda kapasiteleri 2-4-6 olarak ayarlanabilir.

Bu uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.