Fotoğraflarınızın Arka Planını 3 Saniyede Silin

Fotomontaj olayına ilginiz varsa veya yaptığınız amatörce web site işleri için çeşitli görseller hazırlamak istiyorsanız ve arkaplanı silmek en önemli ihtiyaçlardan biri olabiliyor. Photoshop veya teknik bilgiye sahipseniz bunu yapabileceğiniz bir çok yol mevcut ama böyle bir bilgiye sahip değilseniz bu site tam size göre.

Özellikle grafik tasarım gerektiren bir işle uğraşıyorsanız, sizin için zaman oldukça önemlidir. İnternette arkaplan saydam yapma ile ilgili bir çok program ve uygulama mevcut. Bir çok sitede de bunların nasıl kullanılacağı uzun uzun anlatılmış. Biz konuyu uzatmadan hemen gerekli bilgiyi paylaşalım.

Gireceğiniz sitenin adı Remove.bg . Son derece profesyonel , müthiş derecede hızlı ve oldukça basit bir site. Yaptığı işlerden örnek bir çalışma aşağıda mevcut.  Peki bu resmi bu hale nasıl mı getirdi ?

Siteye herhangi bir şekilde üye olmanız veya ücret ödemeniz istenmiyor. Tek yapmanız gereken buraya tıklamak, fotoğrafınızı seçmek ve sadece 3 saniye süreyle beklemek. Daha sonrasında neredeyse kusursuz bir iş çıkaran Remove.Bg, kullandığı açık kaynak algoritmalarla birlikte .png formatındaki, arka planı transparan imaj dosyasını indirmenize izin veriyor. Herşey bu kadar basit. İŞte görüyorsunuz anlatmaya gerek yok..

 Siz de deneyimlerinizi ve ne kadar başarılı olduğunuzu yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.