Fotoğrafa Metin Ekleyin – Fontmania

Özellikle instagram da Fotoğraf üzeri metin yeni bir moda! Peki bu nasıl yapılıyor ? O kadar çeşit fontu nereden buluyorlar ? Fontmania isimli Uygulamamızı kullanarak resimlere yazı yazmak ile çok çok kolay!

Bazen birkaç kelime herşeyi değiştirebilir, şimdi resimleri konuşturma zamanı , o yüzden bırakın fotoğraflarınız konuşsun! “Fotoğrafa metin ekleme” uygulaması Fontmania , fotoğraflarınızı ve resimlerinizi kolayca paylaşabileceğiniz ilham verici resimlere, doğumgünü kartlarına veya düğün davetiyelerine dönüştürebileceğiniz harika bir uygulamadır!

Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok , yazı adeta fotografın bir parçası..

 

Kendinizi ifade edin: resimler üzerine yazı yazın ve tatilinizin nasıl geçtiğini herkese söyleyin veya sevdiğiniz kişiye benzersiz ve samimi bir mesaj gönderin.

 

Farklı sanat eserlerinden oluşan geniş koleksiyonun ve özenle seçilmiş yazı tiplerinin tadını çıkarın. Fevkalade sonuçlar için çeşitli özelleştirme seçeneklerini kullanın ve fotoğraflara metin ekleyin.

Başkalarının Fontmania uygulamamızı nasıl kullandığını keşfetmek istiyorsanız Instagram’da #fontmania etiketi kullanın ve diğer kullanıcıların ifadelerinden ve alıntılarından ilham verici fikirler çıkarın. Açıkçası bunun da çok işinize yarayacağınızı düşünüyoruz. Belki de siz değil ama başkalarına ilham kaynağı olabilir #fontmania etiketi ile yaptığınız resimleri paylaşarak.

Fotoğrafa Metin Ekleme – Fontmania ile yapabilecekleriniz:

– Kolayca fotoğrafa metin ekleyin;
– Resimleriniz için farklı çerçeveler kullanın;
– Fotoğrafları ihtiyaç duyduğunuz boyuta kırpın;
– Fotoğrafların üzerine yazın – şık bir metinle doğumgünü kartları ve tatil kutlamaları oluşturun;
– Hızlı bir not için metni fotoğrafın üzerine koyun;
– Kullanıcı dostu bir metin fotoğraf editörünün avantajından yararlanın

Artık Sıkıcı resimlere son. “Resimlere metin ekleme” formatına geçin. Yaratıcılığınızı keşfedin. Fotoğrafa Metin Ekleme – düşüncelerinizi dünyayla paylaşın.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.