Findnow Nedir ? Ne İşe Yarar?

Nereye gittiğini , nerelerde gezdiğini merak ettiğiniz biri varsa Findnow uygulaması tam size göre. Android ve iOS platformlarında bulunan Findnow uygulaması, takip paylaşma ve bulma uygulamasıdır. İnternet üzerinden konumunu takip etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını uygulamaya girerek canlı olarak takip edebilirsiniz.

Findnow uygulaması sayesinde takip etmek istediğiniz kişilerin telefon numarasını uygulamaya girerek takip etme isteği yollarsınız, eğer karşıdaki kişi bu takip isteğinizi onaylarsa o kişinin konumunu internet üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Programın çalışması için tek şart , sizde ve takip etmek istediğiniz kişide Findnow uygulaması bulunmak zorunda. Ayrıca uygulama internet kullandığı için de sizin ve takip etmek istediğiniz kişide internet bağlantısı bulunmak zorundadır.

Uygulamanın amacı gayet güzel olsa da kötü bir özelliği var o da uygulamanın “lokasyon paylaşımı” özelliğini kullanabilmeniz için sizden aylık 60 TL ücret talep etmesi. 1 aylık aboneliğinizi başlatmadan önce uygulamanın 3 günlük deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

Uygulamanın Özellikleri

Kullanıcı listenizdeki kişilerin konumlarını anlık olarak takip edebilirsiniz

Takip etmek istediğiniz kişinin numarasını uygulama içinde aratarak takip isteği yollayabilirsiniz

Takip ettiğiniz kişiler çevirimiçi olmasa bile son görüldükleri konumu telefonunuzda görebilirsiniz

 Lokasyon paylaşımı için ücret talep etmesi, uygulama için gayet kötü bir özellik.

Para sorun değil kardeşim önemli olan benim işim çözülsün diyen kullanıcılar aşağıdaki linklerden indirebilir

Android İçin Tıklayın

İos İçin Tıklayın

 

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.