Filmigo Video Maker | Nasıl | Ne işe yarar | İndir

Eğer video edit işleri ile uğraşıyorsanız bu yazımızda sizlere göre bir uygulama tanıtıcaz.  Uygulamamızın adı Filmigo Video Maker. Google Play üzerinde ücretsiz olarak yayınlanan Filmigo Video Maker, uygulamayı indiren tüm kullanıcılara videoları düzenleme fırsatı veriyor. Oldukça Basit bir kullanıma ve birçok görsel efekt araçlarına ev sahipliği yapan Filmigo Video Maker APK, zengin özellikleri ile kullanıcılardan tam puan almayı başardı.

Yayınlandığı günden bu yana kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören Filmigo uygulaması ,  günümüzde 500 binden fazla kullanıcıya ulaşmayı başarmış durumda.  Bugüne kadar 430 dan fazla google play store da yorum alan uygulama 5 üzerinden 4,4 puan ortalaması alarakta kullanıcıların sevdiği bir uygulama olduğunu gösterdi.

Filmigo Video Maker APK kullanıcılarına çok işlevsel bir video düzenleme ortamı sunuyor. Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları Filmigo Video Maker ile cihazlarında şık slayt gösterileri yapabilecek, basit adımlarla popüler tema ve özel altyazı seçeneklerine de erişme fırsatı veren video düzenleme programı, bu yönü ile de kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

Filmigo Video Maker APK Özellikleri

  • Şık slayt gösterileri,
  • Popüler temalar,
  • Özel altyazı seçenekleri,
  • Video kırpma,
  • Video klipleri tersine çevirme,
  • Çeşitli müzikler,
  • Sevimli çıkartmalar,

Kullanıcılarına enfes temalar sunan Filmigo Video Maker, zengin yapısı ile kullanıcılara videoları tersine çevirme, altyazı ekleme, çeşitli çıkartmalar ve gifler ile süsleme fırsatı veriyor. Ücretsiz olarak lansmana çıkan yapım içerisinde kullanıcılara çeşitli özelliklere sahip gifler, emojiler ve çıkartmalar sunuyor. Videolarınızı popüler hale getirmek için lisanslı müzik desteğine de sahip olan mobil video düzenleme programı benzersiz video geçişlerine de sahip. Kullanıcılar Filmigo Video Maker ile mevcut videoları düzenleyebilir, kırpabilir ve dilerlerse de videoları tersine çevirebilirler. Sevgililer günü, cadılar bayramı, noel vb gibi özel gün temalarına da sahip olan Filmigo Video Maker ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor.

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Filmigo Video Maker APK İndir

Android akıllı telefon ve tablet modelleri için ücretsiz olarak yayınlanan Filmigo Video Maker, günümüzde 500 binden fazla kullanıcı tarafından kullanılıyor. Çeşitli güncellemeler ile içeriğini ve işlevsel özelliklerini artırmaya devam eden video düzenleme uygulaması her geçen gün kullanıcı kitlesini artırmaya devam ediyor. Uygulamayı hemen indirip çeşitli videolar düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Daha farklı Uygulamalar görmek için buraya tıklayınız.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.