FIFA 21’in Oyuncu Reytingleri Belli

Hiç tartışmasız günümüzde Dünyanın en popüler futbol oyun serisinin son oyunu FİFA 21. Tüm futbolseverler kadar , profesyonel futbolcularında takip ettiği  FIFA 21’de oyuncuların reytingleri belirlendi ve Electronic Arts, ilk 100’de yer alan oyuncuları açıkladı.Sizce FİFA 21 de yok artık bu abartılmış , kesin bi yerlerde tanıdığı var torpil yapmışlar dediğiniz oyuncu olacak mı ?

Futbol oyunlarında oyuncuların en çok dikkat ettikleri şeyler arasında özellikler ve oyuncu becerileri yer alıyor. FIFA serisi de pek çok futbolseverin takımlar ve oyuncular hakkında ilk izlenimlerini edindiği yerlerden biri. Ayrıca favori takımınızdaki oyuncuların ne kadar reytingleri yüksek olursa sonuçta sizinde o takım ile başarılı olma şansınız o derece artacak.

Lafı daha fazla uzatmadan oyuncu reytingleri konusuna giriş yapalım.. Listenin başındaki ismi tahmin edebilir misiniz ? FIFA 21 yapımcıları sizleri fazla yormayacak bu konuda. Çünkü onların tespitine göre en iyi futbolcular şu an sokaktaki herkesin düşünmeden cevap verebileceği isimler… Bunlardan biri ,Barcelona’nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi. FIFA 21 yapımcıları Kulübü Barcelona ile arasında yaşanan sorunların farkında. Oyuncunun bu yıl göstereceği performans merak konusu olsa da Arjantinli yıldız, FIFA 2021’de 93 Reyting ile en iyi oyuncu oldu.

Onu çağımızın bir başka büyük yıldızı ve pek çok kişiye göre de en iyi futbolcu olan Cristiano Ronaldo 92 reyting ile takip ediyor. Bayern Münih’in gol makinesi ve geçtiğimiz yıl üç farklı turnuvanın gol kralı olan Robert Lewandowski ise 91 reytingle 3. sırayı aldı.

Listede ilk 10’u tamamlayan isimler şöyle oldu

  • Kevin de Bruyne (Man City – 91 reyting)
  • Neymar Jr (PSG – 91 reyting)
  • Jan Oblak (Atletico Madrid – 91 reyting)
  • Virgil Van Dijk (Liverpool – 90 reyting)
  • Kylian Mbappe (PSG – 90 reyting)
  • Mohamed Salah (Liverpool – 90 reyting)
  • Sadio Mane (Liverpool – 90 reyting)

İlk 100 de Yokuz 

Electronic Arts’ın belirlediği listeyi incelediğimizde, ilk 100 sıra içinde herhangi bir Türk oyuncu bulunmadığını, ayrıca listedeki oyuncuların hiçbirinin de Türk takımlarının formasını girmediğini görüyoruz.

Electronic Arts ayrıca kendi blogunda mevkilere ve en büyük liglere göre de en iyi oyunculardan oluşan listeler hazırladı. Bu listeler bir sonraki FIFA oyunu için sipariş vereceklere takımlar hakkında da fikir verebilir.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.